Біля воріт резиденції Януковича підірвали піротехнічні снаряди (відео)

Дата публікації
Перегляди
4954
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Біля воріт резиденції Януковича підірвали піротехнічні снаряди (відео)

У воріт Януковича у Межигір'ї влаштували піротехнічне шоу / Фото: Корреспондент

Активісти влаштували президенту піротехнічне шоу на згадку про події семирічної давнини.

Група активістів громадянського руху "Спільна Справа" здійснила відстріл 7-ми піротехнічних пристроїв перед брамою резиденції президента Віктора Януковича у Межигір‎'ї.

Акція відбулася 22 листопада о 20 годині 11 хвилин, повідомляє прес-служба організації.

Акція була проведена на честь святкування 7-ї річниці Помаранчевої революції та відзначення Дня Свободи.

У такий спосіб активісти нагадали Януковичу про події семирічної давнини та спробували відтворити йому той самий "святковий" настрій, який був у нього сім років тому.

Координатор "Спільної Справи" Олександр Данилюк наголосив на тому, що подальша антинародна та антидержавна політика Януковича, може призвести до того, що під брамою "Межигір'я" можуть найближчим часом опинитись громадяни з більш серйозною піротехнікою.

Втрат серед учасників акції та мирного населення немає. Всі активісти успішно повернулись до Києва.

Нагадаємо, 22 листопада в Україні святкували сьому річницю Помаранчевої революції. Попри заборону суду щодо проведення акцій на Майдані Незалежності, активісти почали збиратися на центральній площі ще з вечора 21 листопада.

На Майдані також були виставлені кордони зі співробітників "Беркуту", які, зокрема, охороняли сцену, встановлену регіоналом Олегом Калашніковим. Одного з активістів, який намагався пройти через міліцейський кордон до Калашнікова, затримали та відвезли на автозаку.

Пізніше учасники акції вирушили колонною до мітингу регіонала. "Беркуту" вдалося стримати натовп, відбулися нечисленні сутички.

Також частина "помаранчевих" мітингувальників через підземний перехід змогла перейти на інший бік вулиці Хрещатик, на частину Майдану, де розташовано монумент Незалежності та встановлюється новорічна ялинка.

Повідомлялося також про сутички з міліцією, яка силоміць відбирала в учасників акції звукопідсилюючу техніку. Учасники акції, захищаючи "своє майно", закидали "Беркут" яйцями.

Наразі мітинг на Майдані Незалежності завершено, а організатори заходу закликали його учасників зібратися знову на Майдані Незалежності 1 грудня разом із чорнобильцями та воїнами-афганцями, які протестуватимуть проти скасування пільг.

Під час святування Дня Свободи було затримано чотирьох учасників акції.

Читайте також:

"Помаранчеві" штурмували Майдан

Опозиція закидала яйцями "Беркут" та розпустила Майдан

Активістів з Майдану проганяють потоками сміття

 День свободи: шлях від пафосних гулянь до повного забуття

Наступна публікація