Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Боровик вимагатиме $ 600 тис за те, що його винесли із зали

Заступни Саакашвілі хоче створити судовий прецедент в Україні.

Депутат Одеської міськради, заступник глави області Олександр Боровик судитиметься з двома депутатами міськради та двома партіями за те, що його винесли з зали засідань.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Я хочу створити судовий прецедент, який би зробив дуже дорогою платою для депутатів та їхніх партій вступати у подібні інциденти... Все це просто огидно, і країна виглядає варварською. Якщо і партії, і провокатори один раз заплатять, я впевнений: бійок і насильства в українській політиці стане менше..." - мотивував він своє рішення.

Боровик зазначив, що подає позов проти депутатів міськради Дмитра Палпатіна та Дениса Григор'єва, а також проти партіяй "Довіряй ділам" і "Блок Петра Порошенка "Солідарність", які вони представляють.

Він буде вимагати від кожного з депутатів та від кожної з партій по $ 150 тисяч компенсації - на загальну суму 0 тисяч", - підсумував Боровик.

Нагадаємо, депутат із фракції БПП "Солідарність" Олег Барна приніс до трибуни, де виступав прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, букет троянд з чорною стрічкою та спробував стягнути прем'єра з трибуни, що і спровокувало подальшу бійку між народними обранцями. Після цього інциденту Барну виключили із президентської партії.

Відео Україна цього тижня побачила римейк знаменитого парламентського трюку

Залиште свій коментар

Вибір редакції