Бойовики можуть спробувати відбити Вуглегірськ та Дебальцеве після виборів

Дата публікації
Бойовики можуть спробувати відбити Вуглегірськ та Дебальцеве після виборів

Вуглегірськ повертається до мирного життя, але небезпека залишається

Такі дані отримали українські розвідники.

Українські розвідники мають інформацію, що після виборів бойовики можуть здійснити спробу відбити у українців Вуглегірськ та Дебальцеве, повідомляє ТСН.16:45.

Зараз противник підтягує до цього району власні резерви. Навколишні села поблизу Дебальцевого залишаються невирішеною проблемою для силовиків. На "зачистки" спецпризначенці виходять інколи по кілька разів на день. І навіть знайшли місце, де працював корегувальник і наводив вогонь ворожої артилерії по українських позиціях.

Посилення загонів бойовиків бронетехнікою, а особливо поява на протилежній стороні нових штурмових підрозділів російської регулярної армії, ймовірність ворожого наступу збільшує у рази.

Радіомаяк та дивного виду випромінювач, який бійці знайшли сьогодні на території одного з маєтків лише доводить: у районі Дебальцевого противник тепер проводить ще й активну розвідку.

Нагадаємо, на Донеччині вибори відбудуться лише на половині округів, а на Луганщині лише один виборчий округ знаходиться на підконтрольній Україні території.

Кореспондент Олександр Моторний

Вуглегірськ поволі повертається до мирного життя

Вуглегірськ поволі повертається до мирного життя
Наступна публікація