Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Бойовики вирішили законсервувати Донецьку фільтрувальну станцію

Евакуацію працівників проведуть разом з ОБСЄ.

Терористи організації "Донецька народна республіка" вирішили зупинити та законсервувати Донецьку фільтрувальну станцію.

"Співробітники станції відмовилися здійснювати ротацію по трасі "Н20", що веде до Донецької фільтрувальної станції без безпосередньої присутності патруля СММ ОБСЄ", - повідомили на сайті "РИА Новости".

Станція не працюватиме, поки не знайде "безпечного варіанту перезміни співробітників". Евакуацію працівників проведуть за сприяння Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.

Донецька фільтрувальна станція знаходиться в 1 км від міста Ясинувата і в 12 км від Донецька на нейтральній території лінії зіткнення. Вона забезпечує водою Донецьк, Авдіївку і ряд інших населених пунктів регіону по обидва боки лінії зіткнення.

Нагадаємо, 4 червня у районі Донецької фільтрувальної станції відбувся потужний бій та було чути вибухи. Персонал фільтрувальної станції переховувався у бомбосховищі. 

ВідеоЧерез потужні обстріли зупинилася донецька фільтрувальна станція

Окуповані Донецьк, Ясинувата й кілька навколишніх селищ зневоднені частково. Працювати під кулями робітники відмовляються. Серед українських захисників за добу є поранений. Бойовики гатять по всій лінії фронту. Зокрема, з великих калібрів обстрілюють Зайцеве.

Через потужні обстріли зупинилася донецька фільтрувальна станція

Залиште свій коментар

Вибір редакції