Брат Ющенка не віддає одеським художникам борг у 100 тисяч

Брат Ющенка не віддає одеським художникам борг у 100 тисяч

Петро Ющенко / Фото: УНІАН

Живописці оформляють позов до Верховного суду України

Одеські художники і громадські діячі, яким народний депутат Петро Ющенко, брат екс-президента Віктора Ющенка заборгував понад 112 тисяч гривень, оформляють позов до Верховного суду України

Про це повідомив правозахисник і журналіст Олександр Тодоров.

Загалом, Ющенко заборгував художникам, які працювали над проектом "Великі українці в портретах", майже 200 тисяч гривень. У числі постраждалих Ігор Марченко, Олександр Кокович, Ганна Принц. Після поданя заяви в прокуратуру навесні цього року, брат екс-президента виплатив одеситу Марченко близько 75 тисяч гривень. Ще на 112 тисяч заступник нардепа Анатолій Кветний написав розписку майже п'ять місяців тому.

"Платіж по документу мав бути здійснений до 20 вересня. Зараз Анатолій Кветний, за його словами, знаходиться за кордоном, де намагається взяти гроші в кредит, - зазначив Тодоров. - Схоже, Петро Ющенко просто уникає відповідальності, перекладаючи зобов'язання на свого заступника".

Правозахисник зазначив: "Якщо Верховний суд повністю не задовольнить наш позов, ми звернемося в міжнародні інстанції і будемо додатково вимагати компенсації моральної і фізичної шкоди". За його словами, потерпіла сторона вимагає перекваліфікації справи в статтю про шахрайство.

Нагадаємо, народний депутат фракції блоку НУ-НС Петро Ющенко опублікував свою декларацію про доходи, згідно якої він заробив за 2010 рік 225 тис. 655 грн.

Також в декларації вказано, що дружина нардепа володіє цінними паперами на 14,5 млн грн. Самому ж Петру Ющенку належить цінних паперів на 29 тис. 450 гривень.

Читайте також:

Омельченко: Ющенко віддав "Український дім" братові на 49 років

Брат Ющенка вніс у декларацію мільйони дружини і свої 225 тисяч

Брат Ющенка: Русь хрестив не Володимир, а Андрій

Брат Ющенка: Аляску відкрили українці

Повʼязані теми:

Наступна публікація