Омельченко: Ющенко віддав "Український дім" братові на 49 років

Брат третього президента Петро Ющенко отримав в оренду на 49 років "Український дім" на Європейській площі.

Третій президент України Віктор Ющенко віддав своєму братові - Петру Ющенку - в оренду на 49 років будівлю "Українського дому" на Європейській площі, розповів колишній мер Києва Олександр Омельченко.

"Музей Леніна ("Український дім" – прим. ред.) брат Ющенко взяв в оренду на 49 років. Це просто немислимо! ВДНГ зробили дочірнім підприємством Українського дому, - землі виставки теж сподобалися президентові. Про це треба говорити зараз!", - заявив Омельченко в інтерв'ю ZN.UA.

"Знаєте, я не рватиму на собі волосся й не ганитиму свої десять років. Я вважаю, що ми зробили багато добра для міста, - скільки нових будинків, храмів ми відновили й побудували...", - зауважив він.

Омельченко вважає, що він та його команда були сильною владою у столиці.

"Ми були незалежними. Ні в мене в заступниках, ні в Київраді олігархів ще не було. Усі були в міру забезпечені й цілеспрямовані. І ми могли сказати президентові не грубо, а впівголоса – "ні". І він це сприймав. Прем'єри телефонували й радилися. Міністри - просили. Якщо ми в чомусь помилилися, то тільки в тому, що робили", - розповів Омельченко.

"А що було потім? "Мистецький Арсенал" Ющенко собі привласнив... "Український дім" теж дістався його родині", - додав екс-мер.

Читайте також:

Соратника Черновецького посадили в СІЗО з євроремонтом і посиленим харчуванням

Ющенка не буде в списках "Нашої України" на виборах

Брат Ющенка назвав депутатів біснуватими і передрік кінець світу

Ющенка звинуватили в фінансових махінаціях на "Мистецькому арсеналі"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: