Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Через заборонену символіку по Україні затримали десятки осіб

Поліція констатує зменшення кількості учасників маршів

Станом на 13:00 в Україні затримано та складено протоколи на 10 осіб за використання і виготовлення забороненої символіки, щодо 14 осіб ухвалюється рішення про складення адмінпротоколів через  використання забороненої комуністичної тоталітарної символіки.

Про це на брифінгу 9 травня повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

Він повідомив, що також затримано керівника ГО "Січ", наразі вирішується питання щодо подальших дій правоохоронців.

"Там є адмінпорушення, він зламав турнікет", - повідомив заступник глави МВС.  

Яровий зазначив, що за даними правоохоронців, участь в акції "Безсмертний полк" у Києві взяли близько 2 тис. осіб, і це - менше, ніж минулоріч.

Заступник глави МВС підтвердив, що під час акції було затримано Олену Бережну - мати загиблої екс-регіонала Ірини Бережної, на  неї складено адмінпротокол за ст. 173. 

У свою чергу начальник ГУ Нацполіціі у Києві Андрій Крищенко повідомив, що усі затримані у Києві - 6 осіб - наразі відпущені з райуправлінь поліції, зараз у поліції ще перебуває 1 людина, яка намагалася пронести на акцію газовий балончик.

Крищенко також уточнив, що рушницею, з якою один з затриманих намагався потрапити на акцію, виявилася непридатна до пострілу гвинтівка Мосіна і не є вогнепальною зброєю.

"Її оглянули експерти. Ще буде проведено експертизу. Чоловік йшов на якусь театралізовану виставу, але поліція вирішила його затримати і вилучити для перевірки", - зазначив начальник ГУ Нацполіції Києва. 

Як зазначив Яровий, станом на 12:00 в Україні тривало близько 1250 заходів, участь у яких беруть понад 365 тисяч осіб.

"Грубих порушень публічної безпеки та порядку не зафіксовано", - заявив представник МВС. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції