Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Через забруднення Дніпра ціле місто залишилось без питної води

Через забруднення Дніпра ціле місто залишилось без питної води

Смердюча жовта рідина, замість води, з'явилася в кранах ще у п'ятницю, 6 вересня.

Вже п'ятий день без питної води місто Вільногірськ на Дніпропетровщині. Рідина у кранах раптом почала смердіти та змінила колір. Мерія воду не вимкнула, лише попередила: не вживати, а використовувати лише як технічну, йдеться у ТСН.16:45.

 Жахливий сморід відчувається навіть, якщо просто помити руки водою з крану, навіть парфуми не допомагають. Містяни стоять у черзі до бювету.

Смердюча жовта рідина, замість води, з'явилася в кранах ще у п'ятницю. За останні дні трохи стала чистішою, але все одно не придатна до пиття. Люди порівнюють запах зі смородом гнилих водоростей.

Водопостачання не перекривали, пояснюють у мерії, щоб люди принаймні каналізацією могли користуватися. Школи, дитсадки та лікарні працюють. Цистерни розвозять їм воду. Але їх замало, тож біля бювету цілодобові черги. Тут і пенсіонери, і мами з немовлятами, і волонтери, що самотужки розвозять воду тим, хто не може дійти.

Відео У жителів Вільногірська з кранів пішла смердюча жовта рідина замість води

Вже п'ятий день без питної води залишається місто Вільногірськ на Дніпропетровщині. Рідина у кранах раптом почала смердіти та змінила колір. Мерія її не вимкнула, але одразу попередила: вживати цю воду не можна, лише використовувати як технічну. Водогін вже обстежила спеціальна комісія, про висновки - у сюжеті.  

У жителів Вільногірська з кранів пішла смердюча жовта рідина замість води

Попередньо комісія вважає, що причина у водозаборі біля самого берега. В комісії кажуть, вода була настільки брудною, що очисне обладнання просто не впоралося.

"Дніпро перестало бути річкою з питною водою. Туди зливають все, що тільки можна. І це вже не річка з питною водою, а стічна канава", - каже міський голова Вільногірська Володимир Василенко.

Чи це цвітіння Дніпра, чи промислові скиди - мають встановити у лабораторії. Зразки вже відібрали. Вже вночі проведуть дезінфекцію системи. Нормальну воду у кранах містянам обіцяють за кілька днів. Поки ж люди роблять запаси зі скважин та криниць.

Кореспондентка ТСН Ольга Павловська

Залиште свій коментар

Вибір редакції