ТСН.ua запустив розділ "Книжки"

У ньому представлені як цьогорічні новинки від українських авторів, так і свіжі переклади іноземних видань. 

Сьогодні, 20 жовтня, на сайті ТСН.ua з'явився новий розділ "Книжки", в якому представлені новинки української та іноземної літератури. 

У розділі можна знайти глави популярних прозових та поетичних творів усіх жанрів - історичні романи, наукпоп, фентезі, детективи тощо. "Книжки" - це також навкололітературні інтерв'ю, розгорнуті рецензії та блоги відомих літературознавців й авторів бестселерів. У розділі  представлені як цьогорічні новинки від українських авторів, так і свіжі переклади іноземних видань. 

"Поки що українців не можна назвати нацією, яка багато читає. Але ми хочемо зробити книжки ближчими до нашої аудиторії та дати можливість зрозуміти, чи є книжка цікавою ще до її покупки. Це своєрідні трейлери, які мають зацікавити і підштовхнути до наступного кроку - покупки видання в традиційному або онлайн-магазині" - розповідає редактор рубрики "Книжки" Аліна Денисенко. 

Серед книжок, які вже представлені у розділі - видання бійця АТО Бориса Гуменюка "Блокпост", світовий бестселер "Чому нації занепадають", нещодавно видана збірка Сергія Жадана "Тамплієри", відомий роман Лорен Грофф "Долі та Фурії" та багато інших. 

Переглянути розділ "Книжки" можна за посиланням: http://tsn.ua/books 

ТСН.ua є одним з лідерів онлайн-ЗМІ в Україні. Щодня сайт відвідує близько півмільйона користувачів. 

За додатковою інформацією звертайтеся до групи просування інформаційного мовлення 1+1 медіа, +38 044 490 0101, prgroup@1plus1.tv; http://media.1plus1.ua/ 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: