Членів НКРЕ під час засідання з підвищення тарифів "посилали" і ганьбили

Під стінами установи пікетували звичайні українці, а у самій залі обурювались політики і чиновники.

Нацкомісія з питань регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг таки затвердила нові тарифи на гарячу воду і опалення, йдеться в ТСН.16.45.

З першого липня ціни зростуть майже вдвічі. Таке рішення, за словами голови комісії, зробить наше життя здоровішим та чистішим. Однак, свідки процесу голосування зустріли вигуками "Ганьба".

Протестувальники під установою обурюються. Одна з пікетувальниць представляє студенство. Кричить у мегафон, що за нових розцінок вони не зможуть вчитися.

"Вони змушені іти підробляти, аби оплатити своє навчання і проживання у гуртожитку", - каже дівчина.

Вуличне обурення члени комісії не чують. У залі засідання дотримуються порядку денного і дійшли до питання "встановлення тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання". Їм достатньо підняти руку і плату за комунальні блага буде піднято майже вдвічі.

Для різного теплоенерго тарифи зростуть по-різному. Все залежить від того, яке паливо там використовують для виробництва тепла. Приміром для киян - куб гарячої води зросте майже відвічі. З 41 до 78 гривень. А опалення і того більше. Із 657 гривень за гігокалорію до 1345.

Заступник мера Кличка розповідав, що у Києві ставлять лічильники тепла, які дозволяють людям економити гроші. Однак такі тарифи для більшості все-одно непідйомні. Тому шукають вихід і гроші у бюджеті.

Політики, які були присутні на засіданні, також не добирали слів.

"Ви на слайди нас посилаєте, ми теж вас хочемо послати", - заявила Тимошенко.

Але рішення, незважаючи на обурення, після пропозиції голови було прийнято.

"На нашу думку, таке рішення дозволить мобілізувати енергоефектиівність, мобілізувати інвестиції до галузі і зробити життя нас і нащадків більш здоровим та чистим. У мене є пропозиція членам комісії підтримати – рішення… Дякую", - зазначив голова.

Нові тарифи почнуть діяти уже з першого числа.

З 1 липня тарифи на гарячу воду і опалення зростуть майже вдвічі

Нацкомісія з питань регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг таки затвердила нові тарифи на гарячу воду і опалення. Таке рішення, за словами голови комісії, зробить наше життя здоровим та чистим. Однак, свідки процесу, голосування зустріли вигуками "Ганьба".  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: