Чоловік намагався пронести до суду Одеси муляж гранати

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Чоловік намагався пронести до суду Одеси муляж гранати

Лише після приїзду спеціалістів вдалося з'ясувати, що предмет загрози не становить.

Співробітники Служби судової охорони виявили у чоловіка, який намагався потрапити до Одеського апеляційного суду, муляж бойової гранати Ф-1.

Про подію повідомляє пресслужба ССО.

"Під час поверхневої перевірки чоловіка, який намагався 18 серпня потрапити до Одеського апеляційного суду, серед його речей співробітники Служби судової охорони виявили предмет, схожий на бойову гранату Ф-1. Судові охоронці одразу обмежили дії цієї особи й викликали на місце події правоохоронців, про інцидент також було поінформовано керівництво апарату судової установи", - повідомили у пресслужбі.

Після приїзду фахівці-вибухотехніки з’ясували, що небезпеки снаряд не становить, це був муляж гранати Ф-1 без бойового спорядження. "Наразі правоохоронці з’ясовують, навіщо громадянин намагався потрапити до судової установи з муляжем вибухонебезпечного предмету, спричинивши призупинення звичайного режиму роботи суду", - зазначили у пресслужбі.

Нагадаємо, на початку серпня У селі Старе, що у Бориспільському районі Київської області, 31-річний місцевий житель кинув гранату на город своїй сусідці. 

Наступна публікація