Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Чому українці прагнуть залишити Батьківщину. Інфографіка

Учасники опитування оцінили можливі шанси реального виїзду до іншої країни.

Щонайменше 10% українців хотіли б залишити Україну назавжди.

Такі результати отримали у дослідженні,  проведеному Соціологічною групою "Рейтинг" у вересні 2016 року.

Відповідно до нього, 30% опитаних українців скоріше хотіли б поїхати за кордон на постійне місце проживання (майже 65% - скоріше не хотіли б), 40% - хотіли б працювати за кордоном.

Більшою мірою виявляють бажання поїхати за кордон на постійне місце проживання або на роботу мешканці Західного та Центрального регіонів, чоловіки, люди молодшого віку, з вищим рівнем освіти та доходів.

Основні причини для бажання виїзду за кордон на постійне місце проживання – отримання кращих умов життя (53%), бажання забезпечити краще майбутнє для дітей (41%), відсутність гідної роботи в Україні (32%).

Слід зауважити, що опитування проводилося серед 2450 українців від 18 років та старше.

Дізнатися більше про міграційні настрої населення України можна з інфографіки нижче.

міграційні настрої українців

Нагадаємо, що згідно із рейтингом Європейського статистичного відомства, громадянство ЄС отримали 17,5 тисячі українців. Найпопулярнішим серед наших співвітчизників стало громадянство Німеччини – 20,2%, 18,9% обрали Португалію, 11,7% – Чехію, а 10% – Польщу.

Загалом 2014 року країни ЄС надали громадянство 900 тисячам людей: найбільше отримувачів було з Марокко, Албанії та Туреччини. У громадянському об'єднанні "Європа без бар'єрів" засвідчили, що з боку України відсутня міграційна загроза.

Залиште свій коментар

Вибір редакції