ДБР призначило керівника відділу з розслідування справ Майдану

ДБР призначило керівника відділу з розслідування справ Майдану

ДБР призначило керівника відділу з розслідування справ Майдану

Фото: Державне бюро розслідувань

Посаду обійняв заступник директора Бюро.

Державне бюро розслідувань призначило на посаду керівника відділу з розслідування "справ Майдану" Олександра Буряка, який раніше обіймав посаду заступника Директора Державного бюро розслідувань і відповідав за роботу оперативних підрозділів та займався їх укомплектуванням.

Згідно з офіційною біографією Буряка, він народився у Мукачеві Закарпатської області у 1976 році, закінчив Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого в м. Харкові за спеціальністю "правознавство". Від 1998 року розпочав прокурорську кар’єру – стажувався у прокуратурі Київської області, згодом був слідчим у прокуратурі Києва та потім у ГПУ, а у 2012 році став заступником прокурора міста Суми. Працював прокурором Франківського району Львова і заступником прокурора Львова. Від 2014 року повернувся до столичних органів прокуратури.

Зазначимо, що раніше партія "Голос" вимагала зупинити конкурс на посади в керівництві ДБР. Згідно з заявою партії, конкурс мав тривати п’ять днів, три з яких – вихідні. Тому, впевнені у політсилі, чесного конкурсу за такий короткий проміжок часу відбутись не може, а на посади призначать "своїх людей".

У Бюро відповіли, що згідно з нових законом, який було ухвалено перед новим роком, змінився і порядок проведення конкурсу, зокрема втратило чинність Положення про конкурсну комісію з проведення конкурсу на зайняття посад працівників ДБР.

Інформація стосовно проведення конкурсу на керівні посади в ДБР 27.12.2019 року набрав чинності Закон України «Про...

Опубліковано Державне бюро розслідувань Четвер, 2 січня 2020 р.

Нагадаємо, 27 грудня 2019 року президент України Володимир Зеленський призначив на посаду голови ДБР депутатку від "Слуги народу" Ірину Венедіктову, попередньо звільнивши першого очільника ДБР Романа Трубу. Венедіктова склала свої депутатські повноваження у зв’язку з новим призначенням.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Перезавантаження ДБР
Наступна публікація