ПЛР-тест на коронавірус у Харкові: де його можна зробити, і скільки це коштує

Дата публікації
Перегляди
3566
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ПЛР-тест на коронавірус у Харкові: де його можна зробити, і скільки це коштує

У місті можна зробити платні та безкоштовні тести на коронавірус.

У Харкові місцеві жителі можуть зробити ПРЛ-тест у кількох медзакладах. Він може бути абсолютно безкоштовним, так і платним.

ТСН.ua дізнавався, де харків'яни можуть пройти ПЛР-обстеження на виявлення коронавірусу.

Де у Харкові можна зробити безкоштовний ПЛР-тест

Високоточні ПЛР-тести на коронавірус у Харкові проводять у лабораторному центрі та у лабораторіях дитячої та дорослої інфекційних лікарень. Їх роблять безкоштовно жителям міста, які мають підозру на коронавірус, перебувають у лікарнях зі встановленним діагнозом COVID-19, є контактними особами з хворими, або звернулися з відповідними симптомами до сімейного лікаря.

Також в перелік проведення безкоштовних ПЛР-тестів потрапили пацієнти, які потребують планової госпіталізації або операції, медики та інші працівники закладів, які надають допомогу пацієнтам із COVID-19 чи доглядають за ними – раз на 14 днів, працівники медзакладів, Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби тощо.

Як повідомили ТСН.ua у Харківському обласному лабораторному центрі, просто обстежитися на коронавірус за гроші в них не можна.

"Ми не проводимо забір.  У нас ПЛР-тести проводять у лабораторії, але нам привозять уже готові взяті на аналіз зразки з лікарень, поліклінік. Платної послуги на ПЛР-дослідження ми не надаємо", - розповіли ТСН.ua у Харківському лабораторному центрі МОЗ України.

Де у Харкові можна зробити платні тести на коронавірус

Зробити ПЛР-тест на коронавірус за гроші можна у кількох приватних медичних закладах міста. Тут вартість такої послуги коливається від 1500,1980, 2403, 2600, 4392  залежно від виробника ПЛР-тестів. Найдорожчий - американського виробництва.

Фото: Associated Press

Харків'яни також можуть протестуватися на коронавірус методом ІФА. Він коштує в середньому  від 350 до 650 гривень. Також можна зробити експрес-тест. В аптеках він коштує від 350 гривень.

Нагадаємо, що у Нідерландах від ускладнень COVID-19 померла 89-річна пацієнтка, яка була заражена коронавірусом повторно. Це перший зареєстрований у світі смертельний випадок реінфекції. 

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3566
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація