День Ангела 24 липня: кого сьогодні вітати з іменинами

Дата публікації
Перегляди
16к
День Ангела 24 липня: кого сьогодні вітати з іменинами

Credits

День ангела сьогодні святкують Аркадій, Лев, Олена, Ілона, Ольга.

День ангела – це вшанування святого покровителя, ім'я якого носить людина. Цей день також називають іменинами.

День ангела (іменини) сьогодні, 24 липня, святкують: Аркадій, Лев, Олена, Ілона, Ольга.

Чоловічі іменини

Аркадій

Ім'я Аркадій походить від грецького слова "аркадос", що означає жителя Аркадії (регіон Древньої Греції).

У дитинстві для батьків Аркадій найбільша радість в сім'ї. Він товариський, здатний згладити й погасити конфлікт у колективі, обов'язковий і завжди намагається виконати обіцяне. 

Аркадій вірний у шлюбі, і сім'я - головне в його житті. Сварки в сім'ї - рідкість. Він любить проводити час із маленькими дітьми. Заради сім'ї Аркадій пожертвує кар'єрою й роботою, що буде віднімати в нього час на шкоду відносинам із близькими.

Лев

Ім'я походить від латинського слова "лео", що означає "лев".

У дитинстві Лев спокійний і навіть трохи флегматичний хлопчик. Він не плаче по дріб'язках, але якщо його сильно скривдять, то ридання будуть безутішними. У середовищі своїх однолітків не задирає, але здачі дати може кожному.

У дорослому віці наполегливо досягає поставленої мети. Якщо обіцяє щось зробити, то докладає всіх зусиль, щоб стримати дане слово. У характері переважають доброта й щиросердність. Завдяки своїм особистим якостям згодом займає непогане положення в суспільстві. Лев з особливою увагою ставиться до слабких і беззахисних, він завжди готовий прийти на допомогу дітям, хворим.

У жінках Лев найбільше цінує вірність і доброту. Любить грати з дітьми в рухливі ігри.

Згадаємо сьогодні відомого українського політичного і громадського діяча, радянського дисидента Левка Лук'яненка (1928-2018). Він був борцем за незалежність України у ХХ сторіччі. Співзасновник Української Гельсінської Групи. Народний депутат України. Герой України. Автор "Акту проголошення незалежності України". Лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка 2016 року. Провів 25 років у тюрмі і на засланні.

УНІАН

Жіночі іменини

Ілона

Деякі лінгвісти стверджують, що ім'я Ілона має угорське походження і означає "сонячне світло" або "сонячний промінь".

У дитинстві Ілона слухняна і скромна дівчинка. Вона сором'язлива і трохи замкнута. Ілона творчо обдарована дівчинка, що може навіть стане в нагоді їй в житті. Вона буде з задоволенням ходити в гурток малювання або займатись гончарною майстерністю.

Для Ілони характерні такі риси, як емоційність, товариськість, у неї сильно розвинена емпатія. При цьому Ілона вміє тримати свої емоції під контролем. Ще вона повільна і все робить неспішно. 

Робота Ілони часто пов'язана з творчим напрямком. В залежності від уподобань в дитячому віці, Ілона часто далі іде тим самим шляхом. Може досягти успіхів в дизайні інтер'єрів, косметології і перукарському мистецтві.

У сімейних стосунках Ілона довгий час змагається з чоловіком за місце лідера в родині. Проте, поступившись правом лідерства чоловікові, стане прекрасною господинею, чудовою дружиною і мамою.

Олена

Однією з теорій вважається походження імені Олена від імені грецького бога Геліоса. Так само вважається, що ім'я Олена перекладається як "сонячне світло" або "сонячний промінь".

Маленька Олена любить казки. Поміж дітей тримається відокремлено, живе своїм внутрішнім світом. Дуже довірлива, але якщо хто скористається цією її якістю й обдурить її, то Олена неодмінно покарає ошуканця, виявивши при цьому неабияку винахідливість.

Легко захоплюється якою-небудь справою. Намагається в'язати, шити, вишивати. Характером більше схожа на батька. Замолоду робить враження замкнутої й соромливої, але при більш близькому знайомстві можна побачити в ній життєрадісну, емоційну натуру з багатою фантазією. Найбільших успіхів Олена домагається в професіях, де потрібне вміння спілкуватися з людьми.

У стосунках Олена чекає повної самовіддачі, болісно ставиться до того, що віднімає в неї чоловіка - друзів, роботи, захоплень. Поглинена своїми щиросердечними переживаннями, байдужа до побутових проблем. У родині створює атмосферу миру й спокою. Домувальниця й турботлива мати.

Ольга

Вважається, що ім'я походить від скандинавського Hélga і перекладається як "свята".

У дитинстві Оля серйозна й вдумлива дівчинка. Вона дуже болісно переживає нанесені їй образи, може заплакати після невинного зауваження. Не позбавлена впертості, може довго заперечувати свою провину, в жодному разі не проситиме пробачення.

Носительки імені Ольга характеризуються сильним і вольовим характером. Вони наполегливі і працьовиті. Втім, на роботі у Ольги часто успіхи поєднуються з провалами. Вона не завжди може знайти спільну мову з людьми і працювати в команді.

У родині Ольга прекрасна дружина і мати. Дуже любить дітей і чоловіка, чудова господиня. До лідерства в сім'ї не схильна, але вибирає кілька справ, в яких останнє слово завжди за нею. Це може бути будь-який напрямок сімейного життя, наприклад, куди поїхати відпочивати.

Відома українка названа цим ім'ям - Ольга Кобилянська. Українська модерністська письменниця, рання учасниця феміністичного руху на Буковині. Майстриня драматичної повісті та оповідань на теми утиску українського жіноцтва, кризового становища села. Порушувала питання етики та моральної досконалості людини в умовах насильства та соціальної несправедливості. Соратниця Лесі Українки та Наталії Кобринської.

uk.wikipedia

Читайте також: День Ангела 23 липня: кого сьогодні вітати з іменинами

Наступна публікація