День ангела 3 серпня: кого сьогодні вітати з іменинами

Дата публікації
День ангела 3 серпня: кого сьогодні вітати з іменинами

Getty Images

День ангела – це вшанування святого покровителя, ім'я якого носить людина. Цей день також називають іменинами.

День ангела (іменини) сьогодні, 3 серпня, святкують: Іван, Євген, Семен, Анна (Ганна) та Лідія.

Чоловічі іменини

Іван

Ім'я Іван (Іоанн, Йоханан) означає "помилуваний Богом", "милість Божа", "подарунок Божий", "Бог благословив", "Боже благовоління".

Дорослого Івана характеризують такі риси як спокій і добропорядність. Іван неквапливий і до поспіху ставиться вкрай негативно. Івани по натурі не лідери, а скоріше такі, яких ведуть за собою. Вони люблять і можуть багато працювати. У бізнесі легко вирішують організаційні питання, впевнено почуваються в оточенні творчих людей. З таких хлопців виходять чудові інженери і технологи. Їхнє серйозне відношення до роботи викликає повагу колег і керівництва.

У сімейних стосунках Іван - це зразковий чоловік і чудовий батько. Він ретельно підходить до вибору коханої. Зазвичай Іван ідеальний батько, хоча іноді надмірно балує дітей.

Євген

Ім'я Євген в перекладі з давньогрецької означає "благородний" чи "знатний". Маленький Женя дуже розумний хлопчик, що помітно з раннього дитинства. Його кмітливість і винахідливість постійно дивують дорослих. 

Однією з приємних характеристик Євгена є працьовитість. Це особливо люблять його роботодавці. А ось до власної справи у нього немає хисту. Його цілеспрямованість зазвичай не витримує випробувань часом. Ідеальні для нього сфери точних наук і робота в галузі електроніки.

Євген дуже акуратний у стосунках з жінками. Йому дуже важлива чуйність партнерки. Євген дуже любить дітей і обожнює з ними возитися. Це стосується не тільки рідних дітей, а й тих, які прийшли в гості - вони також не залишаться без уваги.

Відомий українець з цим названий цим ім'ям - Євген Коновалець. Полковник Армії УНР, командир Січових Стрільців, член Стрілецької Ради, командант УВО, голова Проводу українських націоналістів (1927), перший голова ОУН (з 1929), один із ідеологів українського націоналізму.

Семен

Лінгвісти стверджують, що ім'я Семен походить від стародавнього іудейського імені Симеон і у перекладі має значення "слухає", "почутий Богом".

Хлопчик з ім'ям Семен зростає часто випереджаючи однолітків. Це допитлива і добра дитина. Семен має багату фантазію, але йому обов'язково потрібні слухачі. Саме на батьків він покладає особливу надію. Їм доведеться вислухати дуже багато вигаданих історій. 

Дорослий Семен наділений енергійністю, наполегливістю і самолюбством. Якщо перші дві характеристики більше допомагають в житті Семена, то ось остання часто приносить багато неприємностей. Енергійність йому властива на початку будь-якого задуманого заходу, а завзятість дозволяє його довести до кінця. Водночас він дуже образливий. 

В роботі Семену допомагає його багата уява. Він може бути чудовим ілюстратором, дизайнером, модельєром. Однак нерідко Семен вибирає звичайну робітничу професію, де теж домагається певного успіху.

Сімейні стосунки Семен будує досить довго і обережно. Його вимогливість до взаємоповаги часто не проходить перевірку часом, так що він намагається зайвий раз не поспішати. Семен хороший сім'янин і прекрасний господар будинку. Він з легкістю допомагає дружині, вважаючи це за необхідне проявом любові. Семен любить своїх дітей і проводить з ними багато вільного часу.

Жіночі іменини

Анна (Ганна)

Ім'я Анна прийшло до нас із Греції, а туди з ще більш давньої іудеї. На івриті ім'я Анна означає "добра воля" або "прихильність".

Анна зростає милою, ласкавою і доброю дитиною. Вона має багато друзів і легко заводить нові знайомства. На жаль її добротою часто користуються в корисливих цілях. Ганні не властива сором'язливість і вона зростає обдарованим природного артистичністю дитиною.

У дорослому віці Анна може багато і наполегливо працювати. Це допомагає їй в навчанні і кар'єрі на роботі. Проте вона занадто добра, що в сучасному світі може заважати успішно рухатися кар'єрними сходами.

Чоловіка Аня часто вибирає, що б було про кого дбати. Рідко коли чоловік Ані, самостійний успішний чоловік. Для створення сім'ї вона шукає спокійного, слухняного, трохи схожого на дитину чоловіка і в сімейному житті Аня зазвичай грає роль "мами". 

Згадаємо сьогодні одну з найбільш відомих персон з цим ім'м - Анну Болейн (1507-1536). Королева Англії, друга дружина Генріха VIII (від 1533), мати Єлизавети I; після сфабрикованих обвинувачень у подружній зраді та в спробі замаху на короля засуджена і страчена.

uk.wikipedia

Лідія

Лінгвісти стверджують, що ім'я Лідія і географічна область Лідія мають безпосередній зв'язок. Лідія - це область в малій Азії, яка розташована на заході сучасної Туреччини. Вважається, що значення імені Лідія - "лідійка" або "мешканка Лідії".

Дівчинка з ім'ям Лідія зростає веселою, непосидючою і при цьому слухняною дівчинкою. Вона добра, відкритий і чуйний дитина. Ліда добре ладить із однолітками і зі старшими товаришами.

У дорослому віці Лідія енергійна, трохи консервативна та має вольовий характер. Вона досить жіночна і чуйна, але з неприємними для себе людьми веде дуже холодно. До Лідії часто звертаються за порадою, оскільки вона вміє все уважно вислухати і правильно зважити всі за і проти будь-якого рішення.

Робота Лідії часто пов'язана зі спілкуванням. Вона позитивно впливає на інших співробітників, заряджає оточуючих своєю працездатністю і гарним настроєм. Вона успішна в продажах, журналістиці і в сфері обслуговування. 

Сімейні стосунки Лідії - це втілення ідилії і істинної жіночності. Вона любляча дружина, хороша мама і чудова господиня. Лідія вміє вибудувати довірчі стосунки з чоловіком і дітьми.

Читайте також: Церковне свято 3 серпня: день пам'яті святого пророка Єзекіїля та преподобного Онуфрія Печерського

Наступна публікація