День ангела 5 серпня: кого сьогодні вітати з іменинами

День ангела 5 серпня: кого сьогодні вітати з іменинами

Фото: Getty Images

День ангела – це вшанування святого покровителя, ім'я якого носить людина. Цей день також називають іменинами.

День ангела (іменини) сьогодні, 5 серпня, святкують: Андрій, Ганна, Віталій, Михайло, Трохим, Федір.

Чоловічі іменини

Андрій

Ім'я походить від грецького слова "Андрос", що означає "мужній" або "відважний".

Хлопчик в дитинстві схожий на маму, хоча ця схожість більше зовнішня. Маленький Андрій рухливий і непосидючий. Любить активні ігри, він добре навчається, але вимагає постійної уваги і контролю.

Характер Андрія імпульсивний і непередбачуваний. Складно передбачити, що він зробить наступної хвилини, втім Андрій ніколи не шкодує про зроблене. Мінливість проявляється і в особистому житті. Освідчення в коханні одній дівчині або жінці не завадить йому назавтра ж виказати свою гарячу симпатію інший, за що жінки часто  на нього ображаються.

Віталій

Найбільш популярна версія значення імені - римська. Ім'я Віталій походить від римського прізвиська Vitalis і у перекладі має значення "життєвий" або "сповнений життям".

Маленький Віталік - це сором'язлива, лагідна і трохи боязка дитина. Він слухняний і добре вихований хлопчик, а його вміння влитися майже в будь-який колектив характерно і в більш дорослому віці. Ще для Віталіка характерний особлива зв'язок з мамою, яка стає його справжнім другом.

Дорослий Віталій такий самий, як і в дитинстві. Він добрий, гнучкий і завжди готовий допомогти. Професії Віталія зазвичай пов'язані з точними науками. Він може бути інженером або будівельником. Він досягає певного успіху в будь-якому своєму починанні, але досягнувши середнього рівня зупиняється. 

Створення сім'ї змінює Віталія дуже сильно. У нього проявляються пристрасть і темперамент, які були зовсім непомітні. Він готовий на багато що, для завоювання своєї обраниці. У спільному житті він старанний сім'янин і чудовий господар будинку. Хоче від своєї дружини певної пристрасності, а якщо її не отримує, то може шукати цього на стороні. Дітей своїх дуже любить, а особливо тепло відноситься до дочок.

Михайло

На близькому сході ім'я було популярним у євреїв і спочатку звучало як Міхаель і у перекладі означає "той, хто як Бог".

Маленький Миша з малого віку доброзичливий і товариський хлопець. Він любить компанії і якщо компанія підібралася хороша, то це помітно полегшує життя батькам і вчителям. Михайло зазвичай має відмінну комунікабельність, з ним легко встановлювати контакт. Він не схильний до злопам'ятності, Михайло або прощає образи або просто їх забуває.

В роботі Михайло відповідальний і наполегливий працівник. Він легко справляється з роботою пов'язаною з управлінням людьми, хоча і не сильно прагне до цього. Прекрасні дані у нього в сфері фінансових послуг та інших сферах пов'язаних з аналітикою. При цьому інтуїція Михайла дозволяє йому уникнути багатьох проблем на цьому шляху.

Михайло до жінок ставиться з особливою тремтливістю. Він так довго може обожнювати кохану, що недоліки побачить через багато-багато років. Діти для Михайла є дуже важливою складовою сімейного життя. Обожнює радувати своїх дітей подарунками та з задоволенням приділяє їм увагу.

Трохим

Це ім'я прийшло до нас із Візантії. У перекладі із грецького воно означає "годувальник", "вихованець".

Стародавні греки найбільше цінували здатність бути добувачем, забезпечувати хлібом свою сім'ю. Хлопчик, що з вихованця виростав у годувальника, втілював у собі ідеальний образ чоловіка, глави сімейства, опору будинку. Він являв собою ідеал теперішнього чоловіка, кожна дівчина мріяла вийти заміж саме за таку людину. Ці якості властиві власникам імені Трохим. Вони відрізняються мужністю, надійністю й цілеспрямованістю.

Згадаємо сьогодні українського письменника з цим ім'ям - Трохима Зіньківського (1861-1891). Фольклорист і публіцист. Народився у Бердянську, у юнацтві поступив до гімназії, що дало права нести військову службу. Трохи пізніше закінчив юнкерську школу, 1883-го – отримав офіцерське звання і призначення до 126 піхотного Рильського полку. Протягом служби написав кілька цікавих гумористичних оповідань з військового життя (“Сидір Макарович Притика” – 1888, “Моншер-козаче”-1890), автобіографічного (“Сон”, 1899), алегоричного оповідання (“Кудою йти?”, 1889). Загинув в молодому віці 29 років через ускладнення зі здоров'ям після запалення легенів.

Фото: uk.wikipedia

Федір

Федір - походить від грецького імені Теодорос і означає "дар Божий".

Маленький Федір - це тиха, вихована і серйозна дитина. Він рідко пустує, а його дружелюбність дозволяє йому легко знаходити компанію.

У дорослому віці Федір зазвичай так і лишається серйозною людиною. У роботі до всього підходить відповідально, він вміє знаходити незвичайні та ефективні рішення багатьох складних завдань. Нерідко обирає професію у технічний галузі, хоча може досягти успіху і у творчих напрямках, наприклад, у письменництві або журналістиці.

Федір дуже турботливий до своєї родини. Зазвичай він відмінний господар, який вміє робити в домі майже все.

Жіночі іменини

Анна (Ганна)

Ім'я Анна прийшло до нас із Греції, а туди з ще більш давньої іудеї. На івриті ім'я Анна означає "добра воля" або "прихильність".

Анна зростає милою, ласкавою і доброю дитиною. Вона має багато друзів і легко заводить нові знайомства. На жаль її добротою часто користуються в корисливих цілях. Ганні не властива сором'язливість і вона зростає обдарованим природного артистичністю дитиною.

У дорослому віці Анна може багато і наполегливо працювати. Це допомагає їй в навчанні і кар'єрі на роботі. Проте вона занадто добра, що в сучасному світі може заважати успішно рухатися кар'єрними сходами.

Чоловіка Аня часто вибирає, що б було про кого дбати. Рідко коли чоловік Ані, самостійний успішний чоловік. Для створення сім'ї вона шукає спокійного, слухняного, трохи схожого на дитину чоловіка і в сімейному житті Аня зазвичай грає роль "мами". 

Читайте також: 5 серпня в історії: перше в світі туристичне агентство, Пікассо на кориді, Майкл Джексон - в лікарні

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Який сьогодні день
Наступна публікація