Держкомтелерадіо вирішив нікого не призначати на посаду голови НТКУ

Держкомтелерадіо вирішив нікого не призначати на посаду голови НТКУ

Олег Наливайко / Фото: УНІАН

Керівництво компанією здійснюватиме комісія.

Після звільнення Зураба Аласанії на посаду гендиректора Національної телекомпанії України нікого не призначатимуть та не шукатимуть. Про це повідомив глава Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

Наливайко зазначає, що нині НТКУ проходить процес перетворення на Національну суспільну телерадіокомпанію України (НСТУ), і процесом цим керує комісія з перетворення НТКУ на НСТУ. Саме ця комісія й виконуватиме керування телекомпанією, очолює комісію сам глава Держкомтелерадіо.

"На посаду генерального директора НТКУ призначення не буде. Комісія з 30 вересня виконує функції правління", - зазначив Наливайко.

Глава Держкомтелерадіо зауважив, що відставка Зураба Аласанії стала "несподіваною і неприємною", але до рішення екс-гендиректора НТКУ ставиться з розумінням.

Наливайко також розповів, що керівника серед заступників, який би консолідував менеджмент, знайти не вдалося. Будь-яке призначення одного, викликало демарш і несприйняття інших. До того ж не на користь справі впливає песимістичний настрій керівництва НТКУ щодо завершення реформи та проведення Євробачення.

"Ми не можемо більше втрачати час на вирішення кадрового питання. Треба брати відповідальність, а не маневрувати, готуючись до виборів глави НСТУ або більш комфортних умов для організації пісенного конкурсу Євробачення. Сподіваюсь, що весь менеджмент, якщо він відповідальний, залишиться на місцях", - заявив глава Держкомтелерадіо.

Нагадаємо, Зураб Аласанія заявив про відставку 1 листопада та зауважив, що працюватиме доти, доки йому не знайдуть заміну. Наступного ж дня відставку гендиректора НТКУ схвалив Кабмін.

Раніше ЗМІ припускали, що посаду може отримати один з заступників гендиректора – Олександр Харебін, водночас стало відомо, що троє інших заступників Аласанії написали заяви про звільнення.

Повʼязані теми:

Наступна публікація