Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Луценко допускає оголошення підозри у держзраді Азарову

За його словами, підозру можуть оголосити вже найближчим часом.

Генеральний прокурор Юрій Луценко не виключає оголошення підозри в державній зраді та посяганні на зміну територіального і державного устрою країни екс-прем'єр-міністрові Миколі Азарову.

Про це він повідомив журналістам біля Святошинського райсуду Києва, передає Інтерфакс

"Також можу повідомити, що, проаналізувавши виступ громадянина Азарова на черговому "шабаші" антиукраїнських сил РФ, у його заяві є ознаки порушення відповідних статей 110 і 111 про зміну територіального і державного устрою України, а саме так званої федералізації нашої країни. Тому я не виключаю, що найближчим часом з'явиться підозра ще й екс-прем'єр-міністру України громадянину Азарову", - сказав він.

Нагадаємо, 28 листопада, у приміщенні Святошинського суду на прямому зв'язку з ростовським судом, де нині перебуває Віктор Янукович, генпрокурор Юрій Луценко оголосив підозру у держзраді екс-президенту.

Як повідомив Луценко, в інший спосіб оголосити підозру не виходило, оскільки Янукович перебуває за кордоном та не з'являється на виклики прокуратури. Також підозру передали адвокатам екс-президента, які перебувають у Святошинському суді, та надіслали "за всіма відомими адресами у Росії".

Відео ГПУ готується передати 4 важливих справи до суду стосовно колишньої влади

Залиште свій коментар

Вибір редакції