До закритої для туристів Греції прилетіла ще одна українка

До закритої для туристів Греції прилетіла ще одна українка

Фото: Associated Press

Туристка тепер із рештою українців чекає на своє повернення

Лише вчора до України почали повертатись громадяни, які вихідними полетіли до Греції, але були затримані, бо країна не відкрила кордони для наших туристів, але до аеропорту Афін прилетіла ще одна українка на відпочинок.

Про це повідомив посол Сергій Шутенко виданню «Європейська правда».

Туристка тепер з рештою українців чекає на своє повернення. «З двох рейсів, які прибули у вівторок до Афін, маємо лише одну громадянку, яка не дослухалася до рекомендацій і полетіла до Греції з туристичною метою. Її, звичайно, не пустили, і зараз вона, так само як і попередня група, чекає в аеропорту на повернення до України », - заявив посол. 

За словами українського консула, вчора ввечері співробітники консульства чергували в аеропорту, побоюючись, що на нових рейсах з України знову будуть громадяни, які поки не мають права в'їзду до Греції.

Нагадаємо, що 17 пасажирів двох авіарейсів з України затримали в Афінах цими вихідними, бо кордони ЄС для українських громадян через карантин усе ще закриті. Люди переважно летіли на відпочинок, а потрапили до відділку поліції. У приміщеннях, де вони жили три доби, були брудні стіни, таргани і спершу не було навіть матраців. У МЗС України запевняють, що дипломатичних наслідків ця поїздка для наших громадян не матиме. Заступник міністра закордонних справ Євген Єнін заявив, що у затриманні українців винні авіакомпанії. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація