Дозвіл на перепланування квартир видаватимуть за три тижні

Дата публікації
Перегляди
4617
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Дозвіл на перепланування квартир видаватимуть за три тижні

Перепланувати квартиру стане легше

Перепланування вважається узаконеним, якщо спеціальна комісія не встигла його роздивитися у заявлені строки.

Столичні депутати збираються спростити процедуру перепланування квартир, передає ТСН.

Довгі черги до чиновників за дозволами мають зникнути, а процедура, яка нині займає роки, - скоротитися до трьох тижнів.

Також планують максимально скоротити кількість необхідних документів. "Особа, звертаючись про перепланування, докладала два документи. Правоустановлюючі документи на квартиру, щоб підтвердити, що вона є власником квартири, і проект перепланування ліцензованої організації", - повідомив депутат Київради Сергій Кримчак.

Спеціальна комісія при райдержадміністраціях надаватиме дозвіл і перевірятиме дотримання проекту перепланування.

Затягування строків видачі дозволу теж прописали. "Якщо комісія не зібралася в належному складі, не розглянула заплановане перепланування – для людини це узаконене перепланування", - заявив заступник керівника столичного управління архітектури Андрій Варвиш.

Проте архітектори побоюються, що полегшення отримання дозволу навряд чи зупинить самовільні перепланування або хоча б недотримання будівельних норм.

Якщо після капітального квартирного ремонту по будинку пішли тріщини або завалилась стіна, відповідатиме автор проекту та чиновники, які видали дозвіл.

Якщо ж квартиру перебудували самовільно, то штрафуватимуть власника квартири. Можуть і кинути за грати до 12 років, якщо когось завалить на смерть.

Процедуру перепланування квартир збираються спростити

Процедуру перепланування квартир збираються спростити

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4617
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація