Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дві третини українців ніколи не були за кордоном - опитування

Найбільше подорожують жителі Західної України.

69% українців ніколи не їздили за кордон і лише 13% були за кордоном протягом останніх 12 місяців. Про це свідчать результати соцопитування компанії Research&Branding Group, передає Українська правда.

За результатами опитування, найбільше подорожують жителі Західної України - 54%.

Українці їздять за кордон з туристичною метою (11%), відвідують родичів чи друзів (7%), на заробітки (6%) та у відрядження (4%).

Українці за кордоном
rb.com.ua

У Західній Україні жителі найчастіше їдуть за кордон на заробітки (17%) та у відрядження (7%).

На заробітки і в робочі відрядження за кордон частіше виїжджають чоловіки (9%), ніж жінки – (3%), в робочі відрядження – 7% чоловіків і 2% жінок.

Найменше за кордон у гості до рідних чи друзів їздять мешканці центральних областей (4% в Центральній Україні проти 7-9% в інших регіонах).

Відео За місяць дії безвізу до Європи не впустили 50 українців

Сільські жителі рідше, ніж містяни виїжджають за кордон на відпочинок (8% сільських жителів проти 12-14% містян), але частіше на заробітки (10% сільських жителів проти 4% містян).

Крім того, за перший місяць дії безвізу за кордон з'їздили 95,5 тисячі українців. 8% людей уже мають біометричні паспорти, а ще 39% хочуть їх оформити. Водночас кожен другий житель України (51%) не має біометричного паспорта і не збирається його оформляти.

Біометричні паспорти найбільше поширені серед молоді. Їх мають 15% і 61% мають намір оформити. 21% українців у віці до 30 років не хоче їх оформляти.

В опитуванні взяли участь 1800 людей протягом 15-24 червня 2017 року.

Нагадаємо, раніше опитування показало, що близько половини українців не підтримують заборону російських сайтів.

подорож потягом з України до Європи, інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції