Експерти назвали причину обвалу житлового будинку в Дрогобичі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Експерти пропонують влаштувати вибух, щоб напіврозвалений будинок взагалі знести.

Причиною обвалу будинку в Дрогобичі на Львівщині, під час якого загинули люди, стало руйнування опорної стіни у підвалі.

Про це йдеться у випуску ТСН.Ранок.

У технічному звіті названо дві можливі причини: під час будівництва використали цеглу і розчин неналежної якості та не виконали гідроізоляцію підлоги, середня опорна стіна в підвалі просіла та зруйнувалася.

Друга ймовірна причина -  втручання в конструкцію уже після будівництва, але цю версію має підтвердити або спростувати судова експертиза після того, як розберуть завали будинку.

Експерти також пропонують влаштувати вибух, щоб напіврозвалений будинок взагалі знести.

Як повідомлялося, у Дрогобичі на Львівщині у ніч проти 28 серпня повністю обвалився один з під'їздів чотириповерхового будинку. Восьмеро людей загинули, сімох вдалося врятувати. Одразу після трагедії поліція затримала двох працівників жеку, їм інкримінують службову недбалість.  За рішенням суду будинок заарештували.

Відео Експерти назвали причини обвалу житлового будинку в Дрогобичі

Причиною обвалу будинку, стало руйнування несучої стіни у підвалі. Трагедія сталася в ніч проти 28 серпня. Тоді під обвалами загинули 8 людей. У технічному звіті названо дві можливі причини: при будівництві використали цеглу і розчин неналежної якості та не виконали гідроізоляцію підлоги; втручання в конструкцію уже після будівництва.

Експерти назвали причини обвалу житлового будинку в Дрогобичі

Залиште свій коментар

Вибір редакції