Фермер влаштував своїм коровам "табір смерті" у холоді та голоді

Фермер влаштував своїм коровам "табір смерті" у холоді та голоді

Дата публікації
Перегляди
6645
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Фермер влаштував своїм коровам "табір смерті" у холоді та голоді

Ветеринара шокувало ставлення власника до тварин.

30 корів у приватному господарстві на Дніпропетровщині живуть у холоді та голоді, одноголосно стверджують волонтери та ветеринари.

Худоба пасеться на вулиці за мінусової температури. Копита примерзають до льоду. Втім, падають корови не лише через ожеледицю, кажуть захисники тварин. Про зруйновану ферму поблизу села Олександрівка, де віднедавна утримує корів місцевий мешканець, активісти дізнались випадково. У соцмережах побачили анонімні фото змучених тварин. Вони нагрянули без попередження. Перше, що побачили - корови жадібно їдять сніг, адже у хліву сіна немає. Годують тварин соломою, якої не вистачає, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Державний ветеринар, якого викликали на місце, побаченим шокований. Вода в коритах замерзла. Телята стоять по коліна в багнюці. З 30 тварин принаймні в половини ребра світяться крізь шкіру.

Цим коровам, каже, хоча б пощастило стояти в теплі. У сусідній будівлі з вибитими вікнами та дверима холодно, як надворі. Посеред багнюки лежить мертве теля. У ветеринара не виникає сумнівів: тварина замерзла, бо, швидше за все, ночувала там.

Власник Павло Сич корів зберігає спокій. Стверджує: в холодній будівлі тварини опинились випадково. Щодо їжі - усе під його контролем. Втім, молоко у тварин надоює справно. З однієї у день - в середньому по десять літрів. І це при тому, що востаннє тварини проходили обстеження аж два роки тому, каже ветлікар Михайло Разумовський.

Ветлікар склав звіт про порушення, але захисники тварин діють більш рішуче. Вони написали до поліції заяву і вимагають якнайшвидшого розслідування. Доки воно триває, обіцяють регулярно навідуватись на ферму.

Наталя Грищенко

Волонтери та ветеринари обурені умовами життя корів на Дніпропетровщині

Волонтери та ветеринари обурені умовами життя корів на Дніпропетровщині
Наступна публікація