Генштаб: ЗСУ приведені у повну бойову готовність

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Таке розпорядження віддав Головнокомандувач Збройних Сил України.

У зв'язку з рішенням РНБО про можливе введення воєнного стану через агресію РФ в Азовському морі Збройні Сили України приведені у повну бойову готовність.

Про це йдеться у повідомленні Генерального штабу ЗСУ у Facebook.

Збройні Сили України приведені у бойову готовність “повнаˮ / Armed Forces of Ukraine are brought to combat readiness "...

Опубліковано Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine Неділя, 25 листопад 2018 р.

"На підставі рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо введення правового режиму воєнного стану, начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України віддав розпорядження щодо приведення з’єднань і частин Збройних Сил України у бойову готовність “повнаˮ", - йдеться у повідомленні.

Фотогалерея Таран українського корабля російськими прикордонниками в фото (5 фото)

ВідеоПорошенко просить Раду розглянути введення воєнного стану

Через надзвичайні події на Азові Президент терміново скликав військовий кабінет. На засіданні РНБО Порошенко прокоментував можливість введення воєнного стану. 

Порошенко просить Раду розглянути введення воєнного стану

Нагадаємо, вранці 25 листопада Росія заблокувала прохід до Керченської протоки українському буксиру "Яни Капу" і двох катерах "Бердянськ" і "Нікополь". Для цього російські перегородили рух під Кримським мостом танкером і навіть вдалися до тарану буксира прикордонним кораблем "Дон". Увечері того ж дня російські кораблі напали на них і захопили, при цьому поранивши щонайменше шістьох українських моряків.

Через напад російського флоту президент України Петро Порошенко терміново скликав військовий кабінет, а Україна ініціювала позачергове засідання Ради Безпеки ООН.

Залиште свій коментар

Вибір редакції