Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Геологи без дозволу перекопали Карпати у пошуках газу

Роботу не узгодили з місцевими громадами і не виготовили проектну документацію, після себе залишають глибокі рівчаки і ями.

На Закарпатті селяни не можуть поділити гори з геологами. Місцеві жителі дізналися, що пошуки поліметалів і сланцевого газу підприємці ведуть без належних дозволів.  А після себе, мовляв, залишають глибокі рівчаки і ями. У  протистояння вже втрутилась прокуратура

Жителі Косівської Поляни  воюють з геологами. Кажуть, ті без дозволу господарюють у тутешніх краях близько року, йдеться у сюжеті ТСН.

Василина Ветухова, депутат сільради с.Косівська Поляна, розповідає: "Обласна рада дала їм рішення, але за умови, що погодять у сільраді. Наше село дозволу не дало, з Рахівської міської та районної повідомили, що також не дали. І Кобилецька Поляна так само".

Геологи виправдовуються: "Є указ президента, що всі геологічні служби, які працюють в Закарпатті повинні шукати сланцевий газ. Ми завезли техніку , бо мали дозволи на одні роботи, але припинили, і  тепер чекаємо всіх дозволів, стоїмо", - каже Анатолій Пріц, представник геологорозвідувальної фірми м.Рахів.

Не простоюють, а наполегливо  копають, кажуть люди і ведуть місцями розвідок. Гори справді у глибоких рівчаках.

Селяни стверджують, що таких рівчаків по Рахівських горах накопано вже кілька десятків.

В обласній прокуратурі підтвердили: геологорозвідувальна фірма справді порушила закон. Роботу не узгодили з місцевими громадами і не виготовили проектну документацію.

"Передбачена відповідальність від 10 до 100 неоподаткованих мінімумів. За результатами перевірки інспекцією вживатимуться заходи щодо посадових осіб цього товариства", пообіцяв Іван Костів, керівник відділу захисту інтересів держави і громадян в екологічній сфері прокуратури Закарпатської області.

Залиште свій коментар

Вибір редакції