Геращенко розповів про загиблого у Києві від вибуху грузина

За повідомленням ЗМІ Тимур був вельми непересічною особистістю, зазначив радник міністра МВС.

Сьогодні поруч з Бессарабським ринком стався теракт в результаті якого загинув громадянин Грузії Тимур Махаурі. Поліцією буде розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст. 115 Кримінального Кодексу - умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя оточуючих.

Про це написав радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко у соціальній мережі.

"За повідомленням засобів масової інформації Тимур був вельми непересічною особистістю. Три роки тому Тимур був затриманий турецькою владою за підозрою у вбивстві відразу п'яти чеченців, які переховувалися в цій країні від російського правосуддя. Турецька влада і преса тоді звинувачували його в роботі на Кремль, а турецькі медіа з посиланням на прокурора Ахмета Демірхюйюка повідомляли, що Махаурі найбезпосереднішим чином причетний до ліквідації самого Шаміля Басаєва", - повідомив Геращенко.

Сегодня рядом с Бессарабским рынком произошел теракт в результате которого погиб гражданин Грузии Тимур Махаури. Полиц...

Опубліковано Антоном Геращенком 8 вересня 2017 р.

Також він додав, що інші імена затриманого: Руслан Папацкорія і Алі Дабуєв і що тоді стамбульська прокуратура зажадала для нього довічного терміну за вбивство п'ятьох чеченців. Двоє з них, Рустам Альтеміров і Заурбек Амрієв, розшукувалися СКР за підозрою в причетності до теракту в аеропорту Домодєдово, а третій - Алі Осаев - був повпредом Доку Умарова в Туреччині.

"Махаурі свою провину заперечував і навіть прийшов на похорон своєї жертви і висловлював співчуття родичам, стверджуючи, що він і сам родич убитого. Тимур також добре відомий в Грузії як учасник подій в ущелині Лопота, де у вересні 2012 року грузинський спецназ знищив групу бойовиків, які намагалися перебратися в Дагестан", - написав радник міністра.

За словами, Геращенка, його тоді підтримував тодішній заступник міністра внутрішніх справ Георгій Лорткіпанідзе (і екс-глава одеської поліції), який говорив, що Махаурі не терорист і не агент ФСБ, а "патріот Грузії".

Залиште свій коментар