Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ГПУ направила до суду справу щодо видачі "тітушкам" зброї під час Майдану

Підготовчий розгляд справи призначений на 26 січня.

Генерельна прокуратура України завершила розслідування і направила до суду кримінальне провадження щодо незаконної видачі "тітушкам" зброї зі складів МВС під час Революції гідності.

Про це на брифінгу в Києві повідомив начальник Управління з розслідування спеціальних справ Головного слідчого управління ГПУ Сергій Горбатюк.

"На сьогоднішній день завершено розслідування кримінального провадження, що стосується незаконної видачі з мобілізаційних складів ГУМВС України в місті Києві вогнепальної зброї і набоїв - було видано близько 600 автоматів Калашникова калібру 5,45 мм і близько 190 тисяч набоїв. Безпосередньо "тітушкам" було видано 408 автоматів і 90 тисяч набоїв", - проінформував Горбатюк. 

За його словами, до кримінальної відповідальності за вчинення цього злочину притягуються 12 осіб. Четверо з них перебувають під арештом, решту оголосили в розшук.

Горбатюк зазначив, що троє із затриманих є колишніми міліціонерами: начальник складу, інспектор і технік.

На 26 січня суд призначив підготовчий розгляд справи.

Нагадаємо, що в грудні 2015 року ГПУ закінчила розслідування проти міліціонерів, які видавали зброю "тітушкам" під час ЄвромайдануІз матеріалами розслідування знайомляться адвокати обвинувачених.

Залиште свій коментар

Вибір редакції