ГПУ встановила двох працівників МВС, які прослуховували Луценка на Євромайдані

Вказаним особам було повідомлено про підозру у вчинені злочинів та обрано щодо них запобіжний захід.

Генеральна прокуратура завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо правоохоронців, які порушили таємниці телефонних розмов активіста Євромайдану Ігоря Луценка.

Про це повідомили у прес-центрі Генеральної прокуратури України.

Наразі завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо вчиненого працівниками правоохоронного органу порушення таємниці телефонних розмов активіста Євромайдану Ігоря Луценка та складання з цією метою завідомо неправдивих документів.

"За результатами розслідування встановлено, що намагаючись перешкодити проведенню акцій протесту у центральній частині м. Києва, які відбувались у грудні 2013 – січні 2014 року, керівництво правоохоронних органів організовувало систематичне вчинення дій спрямованих на обмеження прав та законних інтересів учасників акцій протесту, у тому числі щодо Ігоря Луценка, який брав активну участь в організації Євромайдану, а тому володів інформацією щодо заходів, запланованих її учасниками", - йдеться у повідомленні.

Згідно з повідомленням про підозру, з метою одержання такої інформації слідчий слідчого управління та старший оперуповноважений управління карного розшуку ГУ МВС України в м. Києві вдались до протиправного зняття інформації з транспортних телекомунікаційних мереж (організували прослуховування телефонних розмов) Луценка, для чого також підробили низку офіційних документів.

Вказаним особам було повідомлено про підозру у вчинені злочинів та обрано щодо них запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.

Зазначені підозрювані є чинними працівниками поліції міста Києва, однак судом відмовлено в задоволенні клопотання слідства про їх відсторонення від займаних посад.

Залиште свій коментар

Наступна публікація