Греція передасть Україні додаткову партію вакцини AstraZeneca

Греція передасть Україні додаткову партію вакцини AstraZeneca

Фото: Associated Press

До України надійде партія зі 100 тисяч доз AstraZeneca.

Україна отримає від Греції, якій допомагала гасити масштабні лісові пожежі, додаткові партії вакцини від коронавірусу. Афіни виділяють 100 тисяч доз AstraZeneca. Також наймовірніше прем'єр Греції приїде до Києва на саміт Кримської платформи.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Так, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль 11 серпня переговорив телефоном з грецьким колегою Кіріакосом Міцотакісом, якому висловив підтримку у зв’язку з масштабними лісовими пожежами. Український прем'єр побажав Греції якнайшвидше приборкати стихію і подякував за надання Україні 100 тисяч доз вакцин AstraZeneca.

Своєю чергою, Кіріакос Міцотакіс подякував Україні за направлення 100 українських пожежників на допомогу грецьким вогнеборцям. Він наголосив, що враховуючи значний досвід українських пожежників, буде ініціювати співпрацю на рівні рятувальних служб двох країн. 

Крім того, сторони також обговорили розширення двостороннього співробітництва у торговельно-економічній та інвестиційних сферах. 

"Вважаю, що наші країни мають значний потенціал для розвитку торговельно-економічного співробітництва, зокрема у сферах сільського господарства, IT, туризму, космічної галузі, суднобудування. Впевнений, що спільними зусиллями ми зможемо посилити динаміку нашої торгівлі. Цьому, зокрема, сприятиме проведення чергового засідання Міжурядової Спільної українсько-грецької Робочої Групи з економічного, промислового, технічного та наукового співробітництва", - додав Шмигаль.

Наприкінець очільник українського уряду зауважив, що Україна цінує підтримку Грецією її суверенітету й територіальної цілісності. Шмигаль також подякував за підтримку України.

"Переконаний, що Ваш візит в Україну на запрошення президента на інавгураційний саміт "Кримської платформи" та на святкування Дня Незалежності сприятиме подальшій розбудові взаємовигідної співпраці", - підсумував прем'єр.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація