Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман оцінив підготовку столиці до "Євробачення-2017"

Ремонт "Лівобережної" він назвав справою честі для Києва.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що Україна готова до проведення міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2017".

Про це повідомляє Інтерфакс із посиланням на заяву прем'єра під час візиту до МВЦ.

Гройсман підкреслив, що наразі питання отримання прибутку від проведення конкурсу перед Україною не стоїть.

"Таким чином питання не стоїть, для нас головне, щоб ця подія пройшла на належному рівні. Ми насправді дуже дбайливо використовували кошти для підготовки, але як ви бачите, це ніяк не вплинуло на якість", - сказав він.

За словами глави уряду, Україна готова до проведення "Євробачення-2017".

"Що стосується повернення коштів (витрачених на підготовку) - ми на це не розраховували і це не передбачено. Це подія для всієї України, це подія нашої промоції, нашої прекрасної країни і тому ми інвестували в це ресурси", - сказав Гройсман.

Стосовно ремонту станції метро "Лівобережна", який досі триває, прем'єр підкреслив, що "завершення всіх ремонтних робіт є справою честі для Києва".

Нагадаємо, відкриття фан-зони "Євробачення-2017" на Софійській площі планується на 30-те квітня, сцена конкурсу вже готова. Мер Києва Віталій Кличко вже перевірив готовність міста до проведення музичної першості. Київ буде готовим до "Євробачення" – уже до кінця цього тижня. Тих, хто не впорається – звільнять, заявив столичний голова

Супервайзер "Євробачення" в Україні підкреслив, що творча команда випереджає заплановану підготовку на півдня.

Відео У Києві відкрилася фотовиставка про історію "Євробачення"

Залиште свій коментар

Вибір редакції