Херсонщину готують до можливих відключень світла

У населених пунктах організують стаціонарні пункти обігріву.

Влада Херсонської області доручила обленерго забезпечити режим економії електроенергії в регіоні "з метою зниження навантаження на електромережі".

"Обленерго має бути готове до можливих перевантажень системи і відключень від електропостачання населених пунктів області у разі погіршення гідрометеорологічної ситуації", - йдеться в повідомленні.

На засіданні обласної постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій зазначалося, що Чаплинська і Каланчацька райдержадміністрації спільно з органами місцевого самоврядування мають передбачити забезпечення життєдіяльності, в першу чергу, закладів охорони здоров'я аварійними джерелами живлення і трьохдобовим запасом паливно-мастильних матеріалів на випадок аварійних відключень.

У населених пунктах за необхідності будуть організовані стаціонарні пункти обігріву і підготовлені майданчики для розміщення відповідних пересувних пунктів ДержНС.

Внаслідок відключення від електропостачання ЛЕП "Каховська - Титан" Каланчацький і Чаплинський райони Херсонської області, які, як і Крим, живляться від цієї лінії, були тимчасово підключені до резервної схеми електропостачання.

Як відомо, 30 грудня, вночі, у районі села Богданівка Каховського району в результаті спрацювання системи релейного захисту було перервано постачання електроенергії по лінії 220 ПЛ "Каховська-Титан", у результаті чого подача електроенергії до АР Крим повністю призупинена.

Два райони Херсонської області Каланчацький та Чаплинський заживлено за резервною схемою. За висновками експертів вибухотехнічної служби, яка працювала на місці аварії - опору пошкоджено внаслідок вибуху.

Зараз Крим забезпечується за рахунок власної генерації, генераторних установок із Росії та енергомостом із Кубані.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: