Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Інтер" оштрафували на кругленьку суму через скандальний концерт до 9 Травня

Телеканал судитиметься з Нацрадою.

Сьогодні, 11 липня, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення оштрафувати телеканал "Інтер" на 4 млн 46 тис грн.

Причина штрафу – результати позаплановою перевірки каналу, яку було проведено за скаргами СБУ та активістів. Як відомо, перевірку влаштували через скандальний концерт, показаний телеканалом 9 Травня поточного року.

Нацрада вирішила, що у скандальному концерті присутні ознаки розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, що є порушенням закону "Про телебачення і радіомовлення" та закону "Про інформацію". Санкції статей, порушених телеканалом, передбачають відповідний штраф.

"Інтер", своєю чергою, не погоджується з рішенням Нацради та збирається судитися з органом. 

Зазначимо, що сьогодні ж Нацрада продовжила ліцензію "Інтеру" попри суперечливі заяви в ефірі телеканалу та трансляцію фіналу ЧС-2018, що проходить у Росії.

Телеканал "Інтер" показав 9 травня концерт до Дня Перемоги, де через слова ведучих сказали про перейменування вулиць в Україні "іменами фашистських злочинців". Раніше, 2016 року, офіс телеканалу "Інтер" ставав об’єктом блокування й навіть нападів представників радикальних організацій.

Залиште свій коментар

Вибір редакції