Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Італійські ЗМІ вже нарекли Віталія Марківа вбивцею

Журналісти дозволяють собі неправдиві переклади слів затриманого.

Українські нацгвардійці збираються під посольством Італії на підтримку їхнього бойового побратима Віталія Марківа. Його звинувачують у вбивстві італійського фотографа. Навіть попереднього засідання ще не відбулося, а італійська преса вже називає українця вбивцею, йдеться в ТСН.16.45.

До Нацгвардії Віталій записався одразу після її заснування. Він міг би стати діджеєм в Італії, куди переїхав з родиною ще в 16 років. Але обрав передову. Про це розповідає і в кількох телеефірах, і в проекті "Якби не війна". У літню відпустку з Нацгвардії він уже заступник командира взводу, поїхав до мами на північ Італії. В аеропорту Болоньї його заарештували.

Заступник Генерального прокурора України Євген Єнін звернувся до італійської прокуратури з вимогою надати грунтовні докази вини Віталія Марківа або його негайного звільнення.

ВідеоУкраїнця Віталія Марківа в Італії називають вбивцею італійського журналіста

Віталію закидають убивство італійського журналіста Андреа Рокеллі. Разом із росіянином Андрієм Мироновим той загинув 2014 під Слов'янськом внаслідок мінометного обстрілу. Російські пропагандисти одразу звинуватили в ньому українських військових, слідом за ними це повторили багато італійських газет, але найближча позиція до Слов'янська була гора Карачун. Звідти до місця загибелі Рокеллі більш як півтора кілометра. І ще в той час на Карачуні мінометів не було.

Одне з інтерв'ю Віталія одному з українських телеканалів з'являється на італійському РАО, і ось, який закадровий переклад дає журналістка: "Марків визнає, что українскі солдати стріляли по всім, зокрема по цивільних людях, в руках у яких були фотоапарати".

Загальна тенденція італійських медіа, які вже оголосили Віталія вбивцею, про це розповідає українка Катерина Садилова з Мілана.

Віталій має український паспорт, але, крім того, ще й громадянство Італії. Тож поліція розбирається з ним як із власним громадянином, українському консулу досі не дали поговорити з затриманим. Віталія заарештували на 6 діб, завтра перше слухання. Воно пройде в закритому режимі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції