Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Із Харкова запустять дев’ять нових авіарейсів по всьому світу

Також місцева влада намагатиметься запустити рейси до Дубая.

Із Харкова цього року запустять дев’ять нових авіарейсів до Німеччини, Польщі, Грузії, Італії, Болгарії, Чорногорії, Іспанії та на Кіпр.

Про це написала на своїй сторінці у Facebook голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична.

"Вже з квітня нові рейси до Дортмунду, Катовіце, Мілану та Тбілісі. За всіма напрямами двічі на тиждень. Маємо повне підтвердження. З червня ще п'ять нових рейсів - Барселона, Ларнака, Ріміні, Бургас, Тіват", - розповіла вона.

Також Світлична запевнила, що всі рейси, які існують до Києва, Польщі, Ізраїлю, Білорусі, Туреччини та Єгипту повністю зберігаються.

"Минулого року кількість рейсів та пасажирообіг збільшився на 35%. Цьогоріч будемо намагатися запустити рейси до Одеси та Дубая. Зараз ведемо активні перемовини. У планах на наступний рік - Львів та Лондон. Будемо працювати і над іншими напрямками", - додала вона.

Розширюємо авіанапрямки. В сучасному світі без розвитку логістики немає розвитку регіону. Тому разом із керівництвом ха...

Опубликовано Юліей Світличной 13 февраля 2018 г.

Нагадаємо, італійська авіакомпанія запустить нові рейси зі Львова. Також Ernest Airlines додав новий рейси з Києва до Італії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції