Кабмін погодив призначення нового голови Тернопільської ОДА

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У Тернопіслької ОДА офіційно з'явився новий керівник

Кабінет міністрів України погодив проєкт указу президента про звільнення голови Рогатинської районної держадміністрації Володимира Труша у зв'язку з переходом на іншу роботу та проєкт указу про його призначення головою Тернопільської обласної державної адміністрації.

Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду в середу, 18 березня.

Згідно зі статтею 118 Конституції України, голови місцевих державних адміністрацій призначаються на посаду і звільняються з посади президентом України за поданням Кабінету міністрів України.

"Труш Володимир Любомирович на цей момент перебуває в Офісі Президента. Він тут не з нами, але я мав із ним розмову, співбесіду. Буду просити членів Кабінету міністрів підтримати дану кандидатуру. Достойний кандидат. Нам треба повернути керованість областей", - сказав Шмигаль.

Нагадаємо, 22 лютого президент України Володимир Зеленський прийняв відставку голови Тернопільської обласної державної адміністрації Ігоря Сопеля.

Керівник Тернопільської ОДА подав у відставку через те, що в області виникли протести проти розміщення евакуйованих з Китаю українців в санаторії Медибори.

Залиште свій коментар

Вибір редакції