Кабмін призначив заступників міністра охорони здоров`я

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Раніше заступниця Скалецької пішла у відставку через "відсутність командної роботи та блокування ухвалення рішень".

Кабінет міністрів призначив двох заступників міністра охорони здоров’я - Дмитра Луфера та Ірину Шевченко.

Відповідні розпорядження від 27 грудня опубліковані на Урядовому порталі.

Нагадаємо, у вересні працівники Міністерства охорони здоров'я звернулися із відкритим листом до прем'єрміністра Олексія Гончарука. Там ідеться, що нове керівництво хоче звільнити ключових працівників МОЗ, які втілювали реформу охорони здоров'я, і це, мовляв, ставить під загрозу продовження цієї реформи. 

Працівники МОЗ зазначають, що попри публічні запевняння влади щодо продовження реформи охорони здоров'я, останні три із половиною тижні "робота міністерства фактично паралізована".

Тим часом у Мережі з'явився аудіозапис, на якому новопризначений заступник міністра охорони здоров’я Михайло Загрійчук запропонував написати заяву на звільнення гендиректору Директорату медичних послуг Оксані Сухоруковій. Вона йому відмовила. 

Сам Олексій Гончарук заявив, що "жодна чесна, професійна та компетентна людина не має бути звільнена з посади без належних підстав". Також він зазначив, що не сумнівається у професійних якостях нової очільниці міністерства Зоряни Скалецької. Прем'єр висловив сподівання, що після повернення з відрядження Скалецька знайде шляхи вирішення проблеми всередині МОЗ.

У грудні заступниця міністерки охорони здоров’я України Младена Качурець і генеральний директор Центру громадського здоров’я Володимир Курпіта вирішили звільнитися з Міністерства охорони здоров’я України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції