Канал Ukraine Today покаже історії українців у документальному проекті

Дата публікації
Перегляди
317
Канал Ukraine Today покаже історії українців у документальному проекті

Цикл проекту "Faces UA" складається з 10 епізодів

Разом зі студентами університету імені Карпенка-Карого представляє серію короткометражних фільмів про сучасних українців.

Починаючи з листопада 2015 року, на телеканалі Ukraine Today стартує відео-проект "Faces UA" авторства студентів університету імені Карпенка-Карого, який присвячений життю і мріям сучасних українців.

Цикл проекту складається з 10 епізодів від 3-х до 10-ти хвилин кожен. Це цікаві персонажі і події, які уособлюють боротьбу українського народу, його незламність і мрії.

Одна з робіт – міні-фільм "Капелан" – про життя та віру на передовій.

Головна мета проекту "Faces UA" – показати іноземним глядачам українців такими, якими вони є в своїх переконаннях, мріях, улюблених заняттях.

Тетяна Пушнова, генеральний продюсер Ukraine Today: "Faces UA" – це проект, який дає можливість талановитій молоді проявити себе, а нам – показати всьому світу унікальні кадри та історії з України. Це цікавий матеріал, який не залишає байдужим, який піднімає важливі питання сучасності. Наприклад, фільм "Who am I?", входить у цикл, розповідає, як українці як нація задалися питанням "А хто ми?", і як вони шукають відповідь на нього".

В ефір телеканалу Ukraine Today телеісторії вийдуть з 6 листопада і будуть транслюватися о 21.15 за київським часом з повтором о 9.15 за київським часом.

Крім того, подивитися міні-фільми можна на офіційному каналі YouTube.

Наступна публікація