Кандидат в губернатори США бомжував в Україні заради кохання

Кандидат в губернатори США бомжував в Україні заради кохання

Ілюстрація

На Буковині знайшли бомжа, який розмовляє англійською і був у США кандидатом в губернатори.

Колишній претендент на крісло губернатора у штаті Арізона (США) Кері Долего вдався до злиднів в Україні, щоб знайти своє кохання.

На Долего у Чернівцях натрапили волонтери міського притулку для бездомних "Народна допомога".

На залізничному вокзалі вони побачили чоловіка, який навіть серед безхатченків виділявся особливо занедбаним виглядом, проте заговорив чистою англійською мовою. При собі в нього були документи, комп'ютер, діловий костюм.

На Буковину громадянина США привело кохання. В Інтернеті він познайомився з чернівчанкою Юлею і після кількамісячного листування вирішив познайомитися з потенційною нареченою особисто. Долего написав їй, що їде до Чернівців, однак в обумовлений день з невідомих причин вона його не зустріла.

Долего повідомив, що йому 53 роки. Він є ветераном поліції та навчається в університеті штату Аризона, де три роки вивчає міжнародні відносини, вже здобувши ступінь бакалавра. На посаді губернатора він планував боротися з високим рівнем безробіття в Аризоні.

В Україну Долего приїхав у травні, аби поділитися з українськими науковцями своїм оригінальним інженерним рішенням, яке, на його думку, дозволить запобігати пошкодженю морських кораблів та літаків і допоможе зменшити статистику жертв катастроф у повітрі та на морі. Для цього американець спеціально приїхав до Севастополя. Однак у Криму йому з технічних причин на пенсійній картці було заморожено рахунок. Наступною неприємністю для Долего, за його словами, стало несподіване рішення квартирної хазяйки виставити його на вулицю, хоча він заплатив за місяць вперед. Зустріч з чернівчанкою, з якою він на той момент уже кілька місяців спілкувався в Інтернеті, видалася йому виходом із ситуації. Прибувши до Чернівців, американець нікого не зустрів. Про цю жінку йому відомо, що вона працює хірургом.

За словами Долего, він не скористався можливістю поїхати додому за рахунок посольства США, оскільки за порушення візового режиму він більше не зможе приїхати в Україну. Американець вирішив будь-яким шляхом знайти свою кохану в Чернівцях, навіть якщо доведеться бомжувати.

Нагадаємо, за офіційними даними Мінпраці, в Україні 12500 тисяч бідняків. За статистикою ООН, за межею бідності в Україні перебувають 78% жителів.

Читайте також:

У Росії проаналізували добробут громадян: багаті - багатіють, бідні - біднішають

Луганські селяни поскаржилися Януковичу, що Азаров робить їх кріпаками

Через бідність мати пошматувала сина ножем і намагалася накласти на себе руки

За рік правління Януковича збідніли понад 60% українців

Колишній кандидит в губернатори штату Арізона приїхав в Україну одружуватись

Колишній кандидит в губернатори штату Арізона приїхав в Україну одружуватись

Повʼязані теми:

Наступна публікація