Каськів попросив політичного притулку в Панамі - ГПУ

Панамський суд обрав Каськіву запобіжний захід у вигляді застави в 600 тис. доларів.

Екс-глава Держінвестпроекту Владислав Каськів попросив політичного притулку в Панамі.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив заступник генерального прокурора Євген Єнін.

"Готовність Каськіва до співпраці з українськими правоохоронцями виявилася "липою". Скороченої процедури екстрадиції не буде. Каськів подав клопотання про політичний притулок. Шанси на задоволення вкрай низькі, однак це додатковий час", - повідомив він.

Єнін додав, що цієї ночі Панамський суд обрав Каськіву запобіжний захід у вигляді застави в 600 тис. доларів США та обмежив його пересування.

"Як тільки він сплатить гроші, його звільнять з-під варти", - підсумував він.

Нагадаємо, Панамський суд арештував Владислава Каськіва на термін до 40 діб. Раніше Каськів опублікував фото разом з поліцейським в Панамі, спростувавши інформацію про своє затримання.

Владислава Каськіва звинувачують у розкраданні державних коштів в 2012-2013 роках на суму 7,5 млн гривень за укладеним договором про надання фіктивних рекламних послуг з ТОВ "Глорія". Також розслідується ще кілька епізодів на значно більші суми розкрадань державних коштів. Каськів був лідером партії "Пора", яка брала участь у Помаранчевій революції. З 23 грудня 2010 року до 15 березня 2014 року він був головою Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України. Крім того, Каськів запам'ятався завдяки скандалу з лижним інструктором з Іспанії.   

ВідеоРейтинг депутатів-арештантів: як розкошували і з ким водилися Онищенко, Каськів та Єфремов

Залиште свій коментар

Наступна публікація