Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Катастрофа катера "Іволга": одеський суд готується оголосити вирок капітану судна

Катастрофа катера "Іволга": одеський суд готується оголосити вирок капітану судна

Прокурори вимагатимуть дати йому десять років ув'язнення.

В Одесі сьогодні, 17 жовтня, відбудеться суд у справі капітана катера "Іволга" Олександра Книшова, котрого звинувачують у порушенні правил безпеки та експлуатації судна, на облавку якого загинуло 20 пасажирів і двоє зникли безвісти.

Про це йдеться в ТСН. Ранок.

Наразі у СІЗО Книшов пробув чотири роки, що за "законом Савченко" вже дорівнює восьми рокам відбутого покарання. У разі, якщо Суворівський районний суд Одеси вирішить, що цього достатньо, чоловік може вийти з-під варти.

Своєю чергою, прокурори будуть просити Книшову покарання у вигляді десяти років позбавлення. Тоді, зазначається, капітану залишиться провести за ґратами ще два роки.

Нагадаємо, прогулянковий катер затонув 17 жовтня 2015 року за триста метрів від берега селища Затока. Під час розслідування слідчі встановили, що судно було перевантажене пасажирами: замість дозволених 20 осіб там перебувало -33. Окрім того, жоден із них не був одягнутий в рятувальний жилет. Капітан судна Олександр Книшов залишається єдиним хто відповідає за цю трагедію.

Відео В Одесі суд оголосить вирок капітану затонулого біля Затоки катера "Іволга"

Судді Суворівського районного суду Одеси готуються сьогодні оголосити вирок Олександру Книшову, якого звинувачують у порушенні правил безпеки та експлуатації судна "Іволга", на облавку якого загинуло 20 пасажирів. Прогулянковий катер затонув 17 жовтня 2015 року за триста метрів від берега селища Затока. В ході розслідування слідчі встановили, що судно було перевантажене пасажирами.  

В Одесі суд оголосить вирок капітану затонулого біля Затоки катера "Іволга"

Залиште свій коментар

Вибір редакції