Керівництво "1+1" запропонувало "Інтеру" виробляти новини силами ТСН

Ткаченко опублікував звернення - пропозицію до власників каналу "Інтер".

Генеральний директор "1+1 медіа" Олександр Ткаченко запропонував каналу "Інтер", що "знаходиться в глибокій репутаційнїй ямі", публікувати новини від ТСН.

Про це він написав у зверненні до власників "Інтера" Дмитра Фірташа та Сергія Льовочкіна на своїй сторінці у Facebook.

"Оскільки ринок у нас тісний, і ми всі люди не чужі один одному, то ми хочемо запропонувати вам руку допомоги. Адже саме так діють у цивілізованому світі - за бюджети не більші, а я впевнений, що і менші, чим ви витрачаєте зараз на замовні кампанії проти наших журналістів і проектів і утримання редакції, ми готові виробляти для вас новини силами редакції ТСН", - заявив він.

Генеральний директор "1+1" додав, що спостерігаючи за тим, як в останні дні навколо каналу "Інтер" розпалюються неабиякі пристрасті, він дійшов висновку, що канал знаходиться в глибокій репутаційнїй ямі.

"Висланий з країни редактор програми "Подробности" Столярова, російський політтехнолог Януковича - Шувалов, листування з ДНР/Кремлем і сюжети, в програмах новин, які суперечать журналістським стандартам і стали основою редакційної політики організації під назвою НІС ("Національні інформаційні системи"). До того ж я дізнався, що керівництво "Інтера" не має можливості впливати на редакційну політику НІСа, який за договором виробляє інформаційні продукти для каналу. У той же час, пан Пилипець - керівник інформаційного мовлення, а по суті - самого "Інтера", впевнено заявляє, що міняти редакційну політику і людей з підмоченою репутацією не збирається", - повідомив Ткаченко.

Ткаченко зауважив, що останнім часом почастішали спроби "кинути ложку дьогтю і в город журналістів і проектів "1+1 медіа". Зокрема, йдеться про замовні сюжети, кампанії за участю ботів, фейкові борди.

"Все це змусило нас задуматися і переживати - чому так неакуратно, в лоб, неефективно, але дорого. Припускаючи, що це рішення менеджменту, а не власників, я звернувся до колег. Але і вони самі в здогадах - канал не відповідає за новини, новини горять, люди біжать, яма для репутації стає глибшою", - відзначив він.

Тож Ткаченко запропонував "Інтеру" виробляти новини силами ТСН, бо вона вже продемонструвала якість, любов глядача та гарантію журналістськіх стандартів.

Зі свого боку керівник "1+1 медіа" гарантував невтручання в роботу ТСН з боку будь-яких власників.

Нагадаємо, вчора, 11 вересня, керівництво "Інтера" розповіло, що надалі робитиме із інформаційною політикою каналу. 4 вересня від пожежі постраждало приміщення "Інтера" на вулиці Щусєва. Саме звідти велося інформаційне мовлення. До пожежі декілька чоловік підпалили під офісом телеканалу шини і скандували "Інтер - агент Москви". 

Керівництво "1+1 медіа" обурене оприлюдненням в ефірі телеканалу "Інтер" неперевірених чуток щодо ведучого та креативного продюсера програми "Гроші" на 1+1 Олександра Дубінського, та звертається до правоохоронних органів з вимогою про перевірку роботи каналу.

ВідеоКерівництво "Інтера" розповіло, що надалі робитиме із інформаційною політикою каналу

Залиште свій коментар

Наступна публікація