Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Керівник центру оцінювання якості освіти став заступником голови МОН

Карандій відповідатиме за напрям середньої освіти.

Керівник Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій став заступником міністра освіти і науки України Лілії Гриневич.

Відповідне рішення ухвалив Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 10 січня.

У Міносвіти Карандій відповідатиме за напрям середньої освіти, зокрема, впровадження реформи "Нова українська школа".

Зазначається, що він має багаторічний досвід роботи в цій сфері – працював вчителем у школі, на різних посадах в підрозділах управління освітою Київської області, керував державним підприємством "Інфоресурс", а упродовж останніх п'яти років очолював центр оцінювання якості освіти.

Нагадаємо, українські першокласники від минулого року почали вчитися за новою програмою "Нова українська школа". На цю реформу було виділено понад один мільярд гривень. Однак у багатьох містах України до 1 вересня не встигли виготовити освітні матеріали та спеціальні меблі для класів, що викликало невдоволення у багатьох батьків. 

Відео"Нова українська школа": батьки школярів змушені самі купувати навчальні матеріали та меблі

"Нова українська школа", на яку батьки першачків покладали стільки надій, і на яку з бюджету виділили майже мільярд гривень, у більшості українських міст досі не забезпечена найнеобхіднішим. Навчальний матеріал батьки купують власним коштом і пишуть заяви до прокуратури. Як виправдовуються посадовці – далі в ТСН.

"Нова українська школа": батьки школярів змушені самі купувати навчальні матеріали та меблі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції