Кількість українських мільйонерів зросла більше ніж на 15%

Найбільша кількість мільйонерів проживає у Києві, Харкові та Дніпрі.

За 2015 рік кількість українських мільйонерів зросла на 16%.

Про це сьогодні, 30 травня, повідомив голова Державної фіскальної служби України (ДФС) Роман Насіров, пише УНІАН.

"Дохід понад 1 млн грн задекларували 4 684 особи. Це плюс 16% до попереднього періоду. Трохи за рахунок девальвації, але кількість мільйонерів зростає", - зазначив Насіров.

Він також додав, що найбільша кількість мільйонерів у Києві - 3200 осіб, а також у Харківській області - 325, Дніпропетровської області - 307.

За його словами, загальна сума задекларованого мільйонерами доходу становила 24,5 млрд грн, податкові зобов'язання з податку на доходи фізосіб - 685 млн грн, з військового збору - 70 млн грн.

Загалом, за підсумками деклараційної кампанії за 2015 рік декларації про майновий стан і доходи подали понад 550 тис. громадян, що на 8%, або на 40 тис. осіб, більше, ніж роком раніше.

У підсумку, сума задекларованого доходу становила 49,5 млрд грн, що на 12% більше показника попереднього року.

Нагадаємо, станом на 1 квітня 2016 року 1232 громадяни подали офіційні декларації про доходи і вказали в них, що торік заробили понад один мільйон гривень. Усі разом вони отримали 6 млрд грн. Кампанія із декларування ще триватиме до 1 травня, тож кількість мільйонерів має суттєво збільшитися. Торік таких товстосумів нарахували 4,6 тисячі осіб.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: