Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кір у столиці нарощує темпи: від початку лютого захворіли ще 13 осіб

Щоденно лікарі реєструють два-три нових пацієнти.

Від початку лютого на кір у Києві захворіли 13 громадян, з яких десятеро дітей, повідомив директор ДУ "Київський міський лабцентр МОЗ" Сергій Чумак в коментарі телеканалу "112 Україна".

"Наразі кір нарощує свої темпи і ми кожен день реєструємо практично по два-три випадки захворювання. Взагалі за цей період часу у нас зареєстровано 151 випадок, з них 98 дітей. Якщо взяти тільки лютий, то за п'ять днів ми вже зареєстрували 13 випадків і десять з них - діти", – зазначив він. 

Як повідомлялося раніше, загалом від початку 2018 року майже три тисячі українців захворіли на кір, а троє осіб померло, серед яких двоє дітей.

Найбільшу кількість хворих за минулий тиждень було зафіксовано в Івано-Франківській, Одеській, Закарпатській, Чернівецькій, Львівській областях. Лише в Чернігівській області за весь період не зафіксовано жодного випадку захворювання 2018 року.

ВідеоМОЗ прогнозує пік захворюваності на кір під кінець зими та початок весни

Лише за останній тиждень на вірусну інфекцію занедужало майже 900 людей, серед них понад половина – діти. Загалом за останні півроку через інфекцію померли вісім українців. Після агітування МОЗ за кілька останніх тижнів рівень щеплених людей з катастрофічних 45% вдалося підняти до 93%.

МОЗ прогнозує пік захворюваності на кір під кінець зими та початок весни

Залиште свій коментар

Вибір редакції