Київ та Брюсель уклали Угоду про асоційовану участь України в дослідженнях Євроатому

Головною метою укладення - є набуття Україною статусу асоційованого члена у Програмі наукових досліджень та навчання "Євратом (2014-2018)".

Уряд України та Європейське співтовариство з атомної енергії підписали Угоду про асоційовану участь України у програмі наукових досліджень та навчань Євроатому на період 2014-2018 років.

Угода була підписана сьогодні, 27 червня в Брюсселі, передає УНІАН.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін та європейський комісар з питань досліджень, науки та інновацій Карлос Моедаш підписали угоду у присутності президента України Петра Порошенка.

Головною метою укладення - є набуття Україною статусу асоційованого члена у Програмі наукових досліджень та навчання "Євратом (2014-2018)" та забезпечення нормативного-правового підґрунтя для участі України у зазначеній Програмі.

Це відкриває нові шляхи для участі українських наукових установ у перспективних проектах сфери ядерної енергетики, що сприятиме імплементації державою стандартів ядерної безпеки Європейського Союзу.

Імплементація Угоди сприятиме також й інтеграції України до європейської наукової спільноти та посиленню міжнародного науково-технічного співробітництва в галузі ядерної енергетики.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: