Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клімкін погодиться на призначення нового посла Угорщини в Україні

Це станеться найближчим часом.

Міністр закордонних справ УКраїни Павло Клімкін дасть згоду на призначення нового посла Угорщини в Україні. 

Про це він заявив під час візиту до Ужгорода, передає "Європейська правда". 

"Буде найближчим часом (агреман, - ред.). Угорщина запропонувала кандидатуру представника дипломатичного відомства, який має зв'язок із Закарпаттям, і мені навіть Петер Сійярто (глава МЗС Угорщини, - ред.) сказав, що він вже активно вивчає українську. Тобто з призначенням посла питань немає", - сказав міністр.

Клімкін нагадав, що Україна має найкращого, за його словами, посла в Будапешті, столиці Угорщини. 

"У нас є найкращий посол в Будапешті, і ми ним пишаємося. Я думаю, що і угорці мають призначити таку кандидатуру, яка буде нам допомагати", - додав голова відомства. 

Як повідомлялося, внаслідок погіршення стосунків між державами представника Угорщини в Україні Ерно Кешкеня в Береговому оголосили персоною нон ґрата. Йому було вручено ноту, де його видворення пояснюється статею 23 Віденської конвенції про консульські зносини 1963 року, а його діяльність вважається несумісною зі статусом консульської посадової особи. Разом із тим глава МЗС України засудив розміщення українських держслужбовців та депутатів місцевих рад, які нібито отримали угорське громадянство, на сайті "Миротворець". Про це Клімкін заявив під час зустрічі з головою товариства угорців України, народним депутатом Василем Брензовичем в Ужгороді.

Залиште свій коментар

Вибір редакції