Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Особи з подвійним громадянством не матимуть проблем з перетином кордону - Клімкін

Їх також не депортують з України.

Особи в Україні, які мають подвійне громадянство, не матимуть проблем з перетином кордону та не будуть депортовані, незважаючи на розповсюдження подібних чуток. 

Про це на брифінгу в Закарпатській області розповів міністр закордонних справ України Павло Клімкін, передає "Інтерфакс".

"Звичайно, є емоційна хвиля навколо того, що ми вислали угорського консула. Я ще раз пояснив: ми не звинувачуємо угорців в тому, що вони отримують друге громадянство, що ми хочемо їх за це покарати. Друге громадянство не передбачено українським законодавством, але прямого покарання за це немає", - сказав він.

Незважаючи на незаконний процес отримання деякими громадянами угорського паспорта, Клімкін проти будь-яких петицій про депортацію таких людей. 

"Я ще раз пояснив: не хвилюйтеся. Тому що тут якісь міфи циркулюють, що всіх з двома паспортами тепер будуть депортувати, Кого депортувати? Навіщо? Що не будуть пропускати через кордон ... Чому? І ці міфи, вони реально поширюються, і частково йдуть з угорської землі, ми знаємо ... Проте, це звичайно, провокаційна петиція, ми її маємо засудити. Але також ми маємо чітко сказати: виконуйте всі українські закони", - додав міністр. 

Він зазначив, що для осіб з подвійним громадянством існують обмеження у державній службі. Представники угорської громади погодилися з твердженнями Клімкіна.

ВідеоУгорськомовні українці висловили свою думку про стосунки між двома рідними країнами

ТСН.Тиждень побував у найбільшому угорськомовному селі в Україні - Велика Добронь - та поспілкувався з місцевими жителями про дипломатичну війну. Жителі села - етнічні угорці, які роками порають землю та неохоче говорять про сварку між Україною та Угорщиною. Місцеві не планують нікуди виїжджати з України, а паспорти закордонного угорця здебільшого отримують для роботи за кордоном та подорожей. 

Угорськомовні українці висловили свою думку про стосунки між двома рідними країнами

Як повідомлялося, внаслідок погіршення стосунків між державами представника Угорщини в Україні Ерно Кешкеня в Береговому оголосили персоною нон ґрата. Йому було вручено ноту, де його видворення пояснюється статею 23 Віденської конвенції про консульські зносини 1963 року, а його діяльність вважається несумісною зі статусом консульської посадової особи. Разом із тим глава МЗС України засудив розміщення українських держслужбовців та депутатів місцевих рад, які нібито отримали угорське громадянство, на сайті "Миротворець". Про це Клімкін заявив під час зустрічі з головою товариства угорців України, народним депутатом Василем Брензовичем в Ужгороді.

Залиште свій коментар

Вибір редакції