Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клімкін знову заговорив про візи та біометрику для громадян РФ

Міністр закордонних справ запропонував жорсткіше контролювати тих, хто перетинає кордон.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін вважає, що Україна повинна запровадити біометричний візовий режим на кордоні з Росією.

Про це чиновник розповів в ефірі одного з телеканалів, передає Інтерфакс.

Клімкін переконаний, що потрібно не просто ставити позначку на кордоні, а й контролювати тих, хто його перетнув. Це зробити дозволить лише запровадження "біометрики".

"Для цього в майбутньому вводитиметься система квазі-дозвільна, а потім механізм моніторингу за тим, хто і де переміщається. Якщо і говорити про візовий режим, то нам потрібен біометричний візовий режим", - сказав міністр.

Нагадаємо, що раніше Павло Клімкін вже виступав з пропозицією введення візового режиму для РФ. Для того, щоб це виправдало очікування, на думку міністра, він має бути лише біометричним.

ВідеоСпроба Росії поза судом домовитися щодо рішення Стокгольмського арбітражу – провальна, - Клімкін

Спроба Росії поза судом домовитися з Україною щодо рішення Стокгольмського арбітражного суду про постачання газу - провальна. Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін після того, як у Берліні завершилися тристоронні переговори між Україною, Росією та ЄС. Ішлося про транзит російського газу через Україну після 2020 року. Саме доти діє контракт України з Газпромом, який регулює постачання і прокачку газу через Україну. 

Спроба Росії поза судом домовитися щодо рішення Стокгольмського арбітражу – провальна, - Клімкін

Залиште свій коментар

Вибір редакції