Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Країни G7 підтримали енергетичні реформи в Україні та нові тарифи на газ

У доповіді говориться, що країни G7 й надалі будуть підтримувати Україну в енергетичній політиці.

Країни "великої сімки" підтримали українські реформи у сфері енергетичної політики.

Про це йдеться у прийнятій спільній заяві міністрів енергетики G7, після завершення дводенної зустрічі в понеділок в японському місті Кітакюсю, повідомляє ТАСС.

"Ми вітаємо суттєві реформи, які відбуваються в Україні  у сфері енергетичної політики, включаючи реформи системи енергетичних тарифів газового сектора", - йдеться в документі.

Також глави енергетичних відомств G7 високо оцінили готовність української влади представити "необхідні умови для створення всебічної енергетично ефективної програми, орієнтованої на газово-теплової сектор".

Міністри семи країн пообіцяли й надалі продовжувати підтримувати енергетичну безпеку України та інших країн, які потерпають від "перебоїв поставок енергії".

"У контексті триваючого кризи між Росією і Україною, ми повторюємо, що питання енергетики не повинен використовуватися в якості методу політичного примусу, ні в якості загрози енергетичній безпеці. Ми залишаємося прихильними готовність підтримувати Україну та інші країни, що відчувають уразливість в питанні поставок енергії", - сказано в повідомленні.

Також видання зазначило, що ще з минулого року Японія надає підтримку уряду України у створенні генерального плану енергетичних реформ в країні.

Нагадаємо, уряд затвердив нові тарифи на газ для населення. За тисячу кубометрів з 1 травня доведеться платити вже 6879 грн за тисячу кубометрів.

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з українськими бізнесменами і представниками міжнародних компаній вперше прокоментував введення єдиної ціни на газ в Україні. За словами українського лідера, раніше на різниці цін ділки наживалися, тому впровадження нового тарифу є кроком до подолання корупції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції